Pievienojies Narvesen lojalitātes programmai tagad un ikdienu izmanto lieliskus piedāvājumus un priekšrocības. Narvesen iestājas par attīstītu pilsētvidi un laimīgiem pilsētniekiem, lai Tava ikdiena būtu vēl patīkamāka un tajā nekā netrūktu. Narvesen nodrošina augstas kvalitātes kafiju, svaigus līdzi ņemamus ēdienus, uzkodas un žurnālus uz katras ielas stūra pilsētā.

Kā reģistrēties Narvesen mobilās lojalitātes aplikācija?

Reģistrācija ir pavisam vienkārša un pievienojoties garšīgo Narvesen kafiju saņemsi dāvanā! Aplikācija ir bezmaksas un tā ir pieejama latviešu valodā.

  1. Lejupielādē NarvesenLV mobilo aplikāciju App Store vai Google Play
  2. Atver aplikāciju savā telefonā un sāc reģistrāciju.
  3. Ievadi savu telefona numuru un apstiprini 16 gadu vecumu.
  4. Iepazīsties ar noteikumiem t.sk., Privātuma politiku, apstiprini to.
  5. Reģistrācija veiksmīgi notikusi un vari izmantot dotās priekšrocības.

Kādas priekšrocības mani sagaida šobrīd pievienojoties?

Pievienojies un saņem karsto dzērienu dāvanā!

Uzzini par jaunumiem pirmais un izmanto izdevīgos piedāvājumus, kuri šeit Tev tiks īpaši piemeklēti – Tavai gaumei, vajadzībām un ritmam! 

Ērti atrod sev tuvāko Narvesen, pārliecinies par veikalu darba laikiem un baudi maltīti, dzērienus un veselīgus našķus tikai dažu soļu attālumā vēl izdevīgāk.

Kādas priekšrocības mani sagaida nākotnē?
Jau pavisam drīz aplikācijā būs iespējams krāt digitālos zīmodziņus un iegūst bonusu – katru 7.kafiju saņemt dāvanā. Piedalīties loterijās, konkursos un iegūsti citus bonusus. Uzkrāt Narvesen naudu no katra veiktā pirkuma.