“Narvesen” pievienojas “Bolt Food” un piedāvā gatavo maltīšu un preses piegādi uz mājām

Vadošais mazumtirdzniecības tīkls “Narvesen” sadarbībā ar ēdiena piegādes servisu “Bolt Food” piedāvā iespēju klientiem iegādāties gatavās maltītes un preces ar piegādi uz mājām, Rīgas robežās. Pircēji var iegādāties arī dažādām interesēm un hobijiem atbilstošus preses izdevumus, kas ar bezkontakta piegādi tiek nogādāti līdz mājas durvīm.

Laikā, kad Latvija un pārējā pasaule dara visu iespējamo, lai ierobežotu COVID-19 izplatību, arī “Narvesen” prioritāte ir klientu, darbinieku un visas sabiedrības veselība. Rūpējoties par klientu drošību un ērtībām, “Narvesen” ir uzsācis sadarbību ar ēdienu piegādes servisu “Bolt Food”, piedāvājot un aicinot izvēlēties iespēju iepirkties lietotnē un saņemt maltītes un preces ar piegādi.

“Koronavīruss ir ieviesis skarbas korekcijas mūsu ikdienā un krietni sarežģījis ierastās ikdienas darbības. Mēs respektējam sabiedrības drošības labā noteiktos ierobežojumus un mudinām arī savus klientus bez svarīga iemesla neapmeklēt publiskas vietas. Tomēr tas neatceļ dažādas ikdienas vajadzības. Šobrīd, kad vairums iedzīvotāju atrodas pašizolācijā, cilvēki arvien vairāk nododas saviem hobijiem un iemīļotām nodarbēm, lai sevi veselīgi nodarbinātu un saglabātu optimismu arī pašizolācijas periodā. To redzam pēc pieaugošā kultūras, ezotērikas un krustvārdu mīklu izdevumu apgrozījuma pieauguma, tādēļ piegādes preču klāstā esam iekļāvuši arī populārākos preses izdevumus. Darām visu, lai rūpētos par darbinieku un klientu drošību gan tirdzniecības vietās, tostarp nodrošinot līdzņemšanas iespējas, gan piegādājot gatavās maltītes un preces uz mājām,” uzsver “Narvesen Baltija” Mārketinga daļas vadītāja Ilze Dumceva.

Lejupielādējot lietotni “Bolt Food”, iespējams pasūtīt plašu produktu un preču klāstu no pieprasītākajām kategorijām – vairāk nekā 30 auksto dzērienu un sulu, svaigi ceptas smalkmaizītes, zaļos un “superfood” salātus, tāpat iecienītās karstmaizes un hotdogus. Piedāvājuma klāstā ir arī tādas atsevišķas nepārtikas preces kā roku dezinfekcijas līdzeklis, antibakteriālas mitrās salvetes, uzlādes ierīces un baterijas. Pasūtījuma minimālā summa ir seši eiro.

Gatavās maltītes un citas preces sākotnēji iespējams pasūtīt no deviņiem “Narvesen” veikaliem Rīgā, taču ar laiku tirdzniecības vietu skaits, no kurām tiks veiktas piegādes, tiks palielināts.

Rūpēs par savu klientu un darbinieku veselību “Narvesen” tirdzniecības vietās ir ieviesis virkni drošības pasākumu.

  • Lai pareizi ievērotu sociālās distancēšanās noteikumus, kases zonās un pie tirdzniecības vietām ir izvietotas divu metru distances atzīmes, kā arī par šo noteikumu ievērošanu atgādina veikala darbinieki un informatīvie paziņojumi.
  • Mainīta karsto dzērienu, svaigi spiesto sulu un auksto ledus dzērienu pašapkalpošanās zona. Dzērienus joprojām ir iespējams iegādāties, taču uz galdiem atrodas tikai pagatavošanas iekārtas; visus nepieciešamos elementus (krūzītes, vāciņus utt.) izsniedz pārdevējs, rūpējoties par klientu drošību un veselību.
  • Kases zonās izvietotas organiskā stikla aizsargbarjeras, lai norobežotu kasierus no pircējiem.
  • Visiem darbiniekiem ir pieejami vienreizlietojamie cimdi un organiskā stikla sejas maskas, kā arī cimdi pie veikala ieejas pieejami klientiem.
  • Ir pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi gan personālam, gan klientiem.
  • Biežāk skartās virsmas – koplietošanas telpas, durvju rokturi, kā arī maksājumu termināļi pie kases un citas virsmas – tiek regulāri dezinficētas.
  • Veikala un labierīcību telpās izvietoti papildu informatīvie materiāli, kas atgādina par higiēnas prasībām un drošības ieteikumiem.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin