Narvesen piešķirts Ģimenei draudzīgas darbavietas statuss5. aprīlī Narvesen saņēmis lieliskas ziņas: pēc pieteikuma izvērtējuma, atzīstot uzņēmuma atbilstību vērtēšanas kritērijiem, piešķirts “Ģimenei draudzīgas darbavietas” statuss.

Sabiedrības integrācijas fonda programma “Ģimenei draudzīga darbavieta” dibināta 2020. gadā. Tās mērķis ir sekmēt empātiskas, cilvēcīgas un saprotošas darba vides kultūras attīstību Latvijā, mudinot darba devējus rūpēties par savu darbinieku spēju līdzsvarot privāto un profesionālo dzīvi.

“Mums ir ļoti svarīgi, lai katrs no kolēģiem neatkarīgi no vecuma, dzimuma, etniskās piederības, privātās dzīves apstākļiem un citiem faktoriem darba vietā justos ērti un labi, jo tikai tā var vairot pozitīvismu un katru dienu ar smaidu sagaidīt kolēģus un klientus. Lai justos labi, ir ne tikai atbildīgi jāstrādā, bet arī produktīvi jāatpūšas. Daudziem no mums atgūt enerģiju palīdz ģimene – vienalga, vai tas būtu dzīvesbiedrs, vecāki, bērni, mīļotais suns, kaķis vai visskaistākais kaktuss pasaulē. Laiks, ko varam veltīt sev un tiem, ko mīlam, ir ārkārtīgi vērtīgs, tāpēc Narvesen komanda iestājas par privātās un profesionālās dzīves līdzsvaru un ļoti lepojas ar jauniegūto statusu,” saka SIA “Narvesen Baltija” Valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

Jauniegūtais statuss sniegs iespēju vēl vairāk pilnveidot uzņēmuma sniegumu ģimenei draudzīgu aktivitāšu ietvarā. Statuss “Ģimenei draudzīga darbavieta” piešķirts līdz 2024. gada 31. martam.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin