Narvesen karā cietušo Ukrainas iedzīvotāju atbalstam 2023. gadā novirzīja 6876.14 eiro

Lai atbalstītu karā cietušos iedzīvotājus Ukrainā un palīdzētu pārvarēt kara radītās grūtības, “Narvesen” tirdzniecības vietās visu 2023. gadu bija izvietotas ziedojumu kastītes, lai katrs klients varētu sniegt savu ieguldījumu Ukrainas atbalstam. Kopā ar klientiem izdevās savākt 5876.14 eiro.

Lai nodrošinātu pamatvajadzības ziemas periodā, Ukrainas iedzīvotājiem ir nepieciešams atbalsts, piemēram, pārtikas un apģērbu iegādei, siltuma un gaismas līdzekļu nodrošināšanai, pirmās nepieciešamības precēm, medicīniskās palīdzības sniegšanai iedzīvotājiem un Ukrainas armijas karavīriem, kā arī citu vajadzību nodrošināšanai. Visa ziedojuma summa nodota Sarkanajam Krustam, kas tālāk saņemtos līdzekļus izlieto humānās palīdzības nodrošināšanai Ukrainā.

“Šobrīd, sevišķi ziemā, svarīgs ir katrs atbalsts, jo varbūt tieši tas izglābs kādu cilvēku vai palīdzēs pārciest šo grūto laiku. Arī pagājušajā gadā aicinājām savus klientus ziedot Ukrainas atbalstam, šogad mums kopā ar klientiem un franšīzes ņēmējas Andas Matskinas ziedojumu izdevies atbalstīt Ukrainas iedzīvotājus ar 6876.14 eiro. Esam pateicīgi ikvienam mūsu klientam par iesaisti un ziedojumiem. Ticam, ka kopā varam paveikt vairāk labu darbu un ar kopīgu atbalstu tuvināt Ukrainu uzvarai un kara noslēgumam, tādā veidā stiprinot arī Latvijas drošību un nākotni. Aicinām arī citus – gan uzņēmējus, gan privātpersonas nepalikt vienaldzīgiem un turpināt atbalstīt Ukrainas iedzīvotājus!” saka SIA “Reitan Convenience Latvia” valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

Neilgi pēc karadarbības sākšanās Ukrainā SIA “Reitan Convenience Latvia” kopā ar SIA “Preses Serviss” ziedoja 10 000 eiro Sarkanajam Krustam, kā arī jau otro gadu pēc kārtas savās tirdzniecības vietās izvieto ziedojumu kastītes. Pagājušajā gadā SIA “Reitan Convenience Latvia” mātes uzņēmums SIA “Reitan Retail” ziedoja vienu miljonu Norvēģijas kronu (NOK) Norvēģijas Sarkanajam Krustam, kas līdzekļus izmantoja, lai sniegtu palīdzību Ukrainai.

Pašlaik Narvesen tirdzniecības vietās iespējams ziedot, ziedojumu kastītēs, veicot pirkumu ar maksājuma kartēm, kā arī skaidrā naudā pie kases.

Par Sarkano Krustu

Starptautiskā Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness kustība ir nacionālās biedrības 192 valstīs, arī Latvijā. Tā, ievērojot humānisma pamatprincipu, sniedz palīdzību ikvienam, kuram tā nepieciešama. Kopš kara sākuma Starptautiskā Sarkanā Krusta Komiteja (SSKK) Ukrainā ir nogādājusi vairāk nekā 500 tonnas medicīnas preču, pārtikas un citu palīdzības preču. SSKK nemitīgi palielina palīdzības apjomu, lai reaģētu uz strauji augošajām humānās palīdzības vajadzībām. Vairāk uzziniet www.redcross.lv.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin