Narvesen franšīzes ņēmēja no Daugavpils iegūto naudas balvu ziedo mūzikas vidusskolai

Narvesen franšīzes ņēmēja Daugavpilī Ilona Kokina ar ziedojumu atbalstījusi Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolu: ziedojuma summa, kas iegūta kā naudas balva iekšējā franšīzes ņēmēju konkursā “Vietējie līderi” (Local Hero Program), novirzīta jaunu mūzikas instrumentu iegādei.

 Daugavpils Mūzikas vidusskola darbojas jau vairāk nekā 100 gadu, kopš 2015. gada tā nes Staņislava Broka vārdu. Tās absolventu vidū ir daudzi izcili mūziķi, tai skaitā operdziedātāji Ilona Bagele un Rihards Mačanovskis, komponiste Renāte Stivriņa, kordiriģents Jevgeņijs Ustinskovs, flautiste Ilona Kudiņa, akordeonists, dziedātājs un producents Atis Auzāns u. c.

“Varbūt skan banāli, bet tā ir patiesība – bērni ir mūsu Latvijas nākotne. Tāpēc nolēmām novirzīt konkursā iegūtos līdzekļus jaunajiem mūziķiem un dāvināt instrumentus, lai palīdzētu bērniem attīstīt savus talantus. Varbūt viņi kādu dienu pārstāvēs Latviju Eirovīzijā, sacerēs mūziku vai nodos mīlestību pret mūziku saviem bērniem. Es ticu, ka katrs cilvēks savā vietā izmaina pasauli,” saka “Narvesen” franšīzes ņēmēja Ilona Kokina.

Arī Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas direktors Aivars Broks uzsver, ka viens cilvēks var ietekmēt daudz. Par ziedoto naudu iegādāts pūšaminstruments un  sitaminstruments. “Esmu tiešām lepns, ka atrodamies Daugavpilī un veidojam šeit kultūrvidi, vispusīgi attīstām jauniešus. Mūzikas instrumentu atjaunotne ir ļoti nepieciešama, un padies “Narvesen” komandai un Ilonai, kas padara to iespējamu. Pūšaminstrumenti ir vistrauslākie un visātrāk bojājas, tāpēc  esam iegādājušies to, bet sitaminstrumentu klāsts papildināts ar mazo ksilofonu,” stāsta Aivars Broks.

“Vietējo līderu” programma ir “Reitan Convenience Latvia” uzņēmuma izstrādāta iniciatīva, lai palīdzētu Narvesen franšīzes ņēmējiem sniegt iespēju risināt vietējai kopienai svarīgus jautājumus. Franšīžu ņēmēji, izpildot programmas nosacījumus, piesaka sociālā projekta ideju konkursam, un uzvarētāji saņem balvu –naudas summu franšīzes ņēmēja izvēlēta proje

kta īstenošanai, lai īstenotu kādu no Ilgtspējas mērķiem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin