Narvesen aicina dāvāt iespēju būt kopā ar mīļajiem, ziedojot asinis

Ik gadu februārī tiek svinēti mīlestības svētki – Valentīna diena. Narvesen aicina būt kopā ar saviem mīļajiem un šādu iespēju sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru dāvināt arī citiem, ziedojot asinis un glābjot kādu dzīvību.

“Valentīna dienā mēs dāvinām mīlestību tās visdaudzveidīgākajās izpausmēs: ziedus, saldumus, mīlestības vēstules, bildinājumus un neaizmirstamus piedzīvojumus. Mūsu pārliecība ir tāda, ka visskaistākais piedzīvojums, kāds vien iespējams, ir dzīvība, un tieši to mēs kādam varam uzdāvināt, ziedojot asinis. Tādējādi mēs uzdāvinām arī iespēju kādam cilvēkam ilgāk būt kopā ar saviem mīļajiem un vēlreiz viņiem pateikt, cik svarīgi viņi ir. Tā ir visskaistākā mīlestības dāvana, kāda vien iespējama, tāpēc aicinām ikvienu – gan savus kolēģus, gan klientus – doties uz kādu no tuvākajiem asins nodošanas punktiem un ziedot asinis tiem, kam tas ir ļoti nepieciešams,” saka “Reitan Convenience Latvia” (zīmols “Narvesen”) valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

Viena asins deva var izglābt ceļu satiksmes negadījumā cietušo, pacientu ar apdegumiem un palīdzēt vēža slimniekam. Asinis ir nepieciešamas operāciju laikā, pacientiem ar akūtām asiņošanām, onkoloģisko, hematoloģisko u.c. pacientu ārstēšanā. Kā liecina Valsts asinsdonoru centra (VADC) apkopotā informācija, pērn visā Latvijā pilnasinis ziedotas 59 912 reizes, kas ir par 2262 reizēm vairāk nekā gadu iepriekš. Kopējais donoru skaits sasniedzis 34 185, un VADC 785 reizes devies izbraukumos.

VADC gaida asinsdonorus pastāvīgajās ziedošanas vietās Rīgā, Liepājā, Ventspilī, Jelgavā, Valmierā, Daugavpilī un Rēzeknē, kā arī regulāros izbraukumos visā Latvijā. Atrodi tuvāko Valsts asinsdonoru centra ziedošanas vietu šeit.

Asins nodošana ir ieguvums arī pašam donoram – ziedojot asinis, organismā tiek stimulēta asinsrades sistēma, atjaunojot asins sastāvu. Asins donori mazāk slimo ar akūtām un hroniskām slimībām, turklāt asins ziedošana raisa pozitīvas izjūtas, jo esi palīdzējis kādam grūtā brīdī.

Narvesen novēl Valentīna dienā pavadīt laiku kopā ar mīļajiem un mīlēt arī sevi un dāvina asinsdonoriem gardu kafiju!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin