Narvesen franšīze

Narvesen franšīze piedāvā gatavu biznesa konceptu un iespēju uzņēmīgiem cilvēkiem viegli uzsākt savu uzņēmējdarbību bez ievērojama starta kapitāla, saņemot nepārtrauktu atbalstu no Narvesen savas tirdzniecības vietas attīstībai un klientu piesaistei.

Narvesen franšīzes biznesa modelis balstās uz zīmola īpašnieka Reitan Convinience veiksmes stāsta, kas 60 gadu laikā no viena veikala kļuvis par piekto lielāko uzņēmumu Norvēģijā. Mēs ticam franšīzei kā efektīvam biznesa modelim, kurā katra mūsu partnera veiksmē saredzam pamatu visa tīkla izaugsmei. 

Franšīzes biznesa modelis ļauj efektīvi nodalīt atbildības – atbalsta birojs var rūpēties par zīmola stratēģisko attīstību, centralizētiem iepirkumiem un investīcijām, savukārt franšīzes ņēmējs koncentrējas uz augstas kvalitātes pakalpojumiem klientam. Pieredze rāda, ka šāds biznesa modelis sniedz augstu atdevi, jo ikvienu franšīzes ņēmēju strādāt labāk un efektīvāk motivē fakts, ka viņš pats ir sava biznesa noteicējs.

Narvesen ieguldījums

Franšīzes ņēmēja ieguldījums

Kādam jābūt franšīzes ņēmējam?

Mēs rūpīgi izvērtējam katru potenciālo franšīzes ņēmēju, lai tas ilgtermiņā atbilstu veiksmīga franšīzes ņēmēja īpašībām:

Uzsākot savu franšīzes biznesu Narvesen tīklā, Tev būs jāiemaksā drošības nauda par konkrētā veikalā esošo preci, kas vēlāk tiek uzkrāta un atmaksāta atpakaļ.

Ja esi pārliecināts, ka Tev piemīt vajadzīgā kompetence, piesakies brīvajām franšīzes vietām vai arī pievieno informāciju par sevi, lai varam sazināties, tiklīdz būs pieejamas jaunas franšīzes vietas.

Brīvas franšīzes

Brīvas franšīzes

Brīvas franšīzes

Uzzini vairāk
Saņem Narvesen jaunumus savā e-pastā