Tavs personīgais restorāns – Narvesen

Mēs jau zinām, ka paēdis cilvēks ir laimīgs cilvēks. Ar Narvesen garšīgajām un svaigajām maltītēm baudi labākās brokastis un pusdienas slepenās pastaigu vietās visā Latvijā. Dabas biezajos džungļos vai pilsētu urbānās pasāžās, pie slepenām ūdenstilpnēm vai visaugstākajos skatu torņos. Pieminekļa pakājē, estrādē, zem tilta vai ūdenstorņa paēnā – tava izvēle, tavs restorāna skats ar garšīgu līdzi paņemto maltīti no Narvesen.

Vietā, kur netraucēti vari baudīt brokastis, malkojot kafiju ar svaigi ceptu sviesta kruasānu vai karstmaizi ar mozarella sieru, baziliku un tomātu, vistu vai šķiņķi. Servē pusdienās sātīgu un sulīgu vareno liellopa gaļas burgeri vai vegānisko zirņu gaļas kotleti ar izcilām un svaigi gatavotām uzkodām – mozarella nūjiņām, bufalo vistu spārniņiem vai frī kartupeļiem. Baudi svaigi ceptas desiņas ar tikko no krāsns nākušu maizīti un svaigiem salātiem sakārtotiem perfektā hotdogā – izvēle ir tavās rokās. Tagad ir īstais laiks baudīt un ikdienu doties pastaigā izvēlētajā Latvijas pilsētā ar izcilu maltīti.

Dodies uz https://pilsetaspunkti.lv, atrodi sev piemērotu Narvesen slepeno punktu kartē maltītes baudīšanai. Ikviens aicināts atzīmēt savu mīļāko vietu Latvijas Narvesen slepeno punktu kartē.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin