Tagad Balta kafija tikai 1.60€

Ikdiena vēlas mūs ielikt rāmjos. Padarīt mūs vienādus. Bet mēs esam dažādi. Ar dažādiem mērķiem, dažādām domām un dažādām sajūtām. Narvesen priecājas un iestājas par šo dažādību, piedāvājot katra cilvēka sajūtām atbilstošu kafiju.

Viss ģeniālais ir vienkāršs – jā, arī balta kafija, ko veido pirmšķirīga kafija un svaigs piens. Garšām sajaucoties, rodas dzēriens, ko visā pasaulē ik dienu bauda miljoniem cilvēku.

Balta kafija agrā rīta skrējienā, pusdienojot ar kolēģiem vai vakara pastaigā kopā ar draugiem. Dodies uz savu tuvāko Narvesen un Baltu kafiju tagad iegādājies īpaši izdevīgi, tikai par 1.60€

Narvesen kafija — tā ir vienmēr izcila garša, kuras pamatā ir īpašs espresso maisījums no 100% arabica pupiņām. Kolumbijas, Brazīlijas, Nikaragvas un Hondurasas pupiņas ir svaigi grauzdētas un nokļūst pie Tevis jau pēc 30 dienām. Tā mēs vienmēr nodrošinām aromātu un bagātīgu garšu, ko pavada viegls skābums ar riekstu, karameles un tumšās šokolādes niansēm.

Baudi vienmēr klasisko karsto dzērienu visos Narvesen visā Latvijā. Lejupielādējot Narvesen LV aplikāciju saņem karsto dzērienu dāvanā, bet katru 6. karsto dzērienu uzsauksim. Iegādājoties dzērienu līdzpaņemtā krūzē, tam tiks piešķirta 10% atlaide.

Akcijas laiks: 02.04.2023.-27.05.2023. Piedāvājumā ietilpst L izmēra Balta kafija. Regulārā cena 1.70€-2.10€. Piedāvājums spēkā visos Narvesen, izņemot VAS “Starptautiskā lidosta Rīga” un “Arēna Rīga”. Attēlam ilustratīva nozīme.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin