Tagad garšīgā Piparmētru latte maksā tikai 1.50 EUR

Sasildies ar garšīgo šokolādes dzērienu – Piparmētru Latte! Šokolādes un piena maigi saldenā saspēle radīs patīkami samtainu baudījumu, bet īpašs pārsteigums būs možā un atsvaidzinošā piparmētru nots, tās garša Tevi patīkami pārsteigs.  

Ikdiena vēlas mūs ielikt rāmjos. Padarīt mūs vienādus. Bet mēs esam dažādi. Ar dažādiem mērķiem, dažādām domām un dažādām sajūtām. Narvesen priecājas un iestājas par šo dažādību, piedāvājot katra cilvēka sajūtām atbilstošu kafiju un karstos dzērienus. Dažādas kafijas dažādām sajūtām!

Mēs ticam, ka Narvesen ir garšīgākā līdzi ņemamā kafija un karstie dzērieni, tāpēc mūsu solījums ir augsta produktu kvalitāte. Ļaujies savām sajūtam par visiem 100, izbaudot iecienīto dzērienu un izmēģinot jaunas garšas.

Uzzini vairāk par kafijas noslēpumiem Narvesen kafijas klubā narvesen.lv/kafijas-klubs/

Akcijas laiks 03.01.2021. – 27.02.2021. Piedāvājumā ietilpst Piparmētru latte L izmēra šokolādes dzēriens. Regulārā cena: 1.80 -1.90 EUR. Akcijā piedalās visi Narvesen veikali, izņemot VAS “Starptautiskā lidosta Rīga” iekštelpu un “Arēna Rīga” tirdzniecības vietas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin