Tagad garšīgā Flat White kafija tikai 1,50 EUR

Lai gan kafijas dzērienu garšas buķetes ir teju tikpat bezgalīgas kā cilvēka fantāzija, klasisko melno kafiju vai kafiju ar pienu popularitātē ir grūti pārspēt. Tomēr arī šos dzērienus var padarīt neatkārtojamus un īpašus. Pasaulē aizvien populārākais kafijas dzēriens Flat White  tagad Narvesen veikalos pieejams par īpašu cenu – 1,50 EUR!

Flat White var salīdzināt ar kapučīno, ko gatavo sajaucot dubulto espreso 60ml ar viegli putotu pienu. Pienam jābūt krēmīgam, spīdīgam un samtainam, mazāk uzputotam nekā klasiskajā kapučīno, un tā temperatūra nedrīkst pārsniegt 62 °C, lai izceltos piena dabiskais saldums. Tikai tad veidojas unikālā garšas saspēle, kas rada īpaši gardo un stilīgo Flat White – intensīvu dzērienu, kurā dominē kafijas garša, taču gana labi jūtama arī piena klātbūtne.

Šī ir austrāliešu un jaunzēlandiešu versija par kafiju ar pienu, kas no visiem kafijas dzērieniem ir vistuvākā tam, ko Latvijā saprotam ar “baltu kafiju”. Gan Austrālija, gan Jaunzēlande pastāv uz pirmatklājējas goda tiesībām; katrā ziņā abās šajās valstīs Flat White pazīst jau kopš 20. gadsimta 80. gadu vidus, un pamazām, īpaši pēdējos gados, dzēriens kļūst aizvien iecienītāks visā pasaulē. Ēdienkartēs angļu valodā piedāvājumā reti iespējams ieraudzīt “kafiju ar pienu”. Lielākoties, pasūtot baltu kafiju, saņemsiet tieši Flat White.

Izbaudiet dubultā espreso un viegli putota piena garšas saspēli arī jūs, izbaudot jauno dzērienu tieši no kafijas aparātiem visos “Narvesen” veikalos visā Latvijā. Lejupielādējot PINS un krājot zīmogus savā telefonā, katru septīto kafiju saņemsiet dāvanā, bet, iegādājoties dzērienu līdzpaņemtajā krūzītē, tam tiks piešķirta 10 % atlaide.

Vairāk par “Narvesen kafijas klubu” var uzzināt: narvesen.lv/kafijasklubs/

Akcijas laiks veikalos: 08.11.2020. līdz 02.01.2021. Piedāvājums spēkā iegādājoties L izmēra Flat White kafiju.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin