Mums, kafijas burvības skartajiem, kafija nozīmē emocijas. Ja neatkarīgi no iecienītās garšu buķetes arī Tava kaislība ir kafija, Tu esi nonācis īstajā vietā. Ieklausīties sajūtās un atrast tām atbilstošāko kafiju Tev palīdzēs Narvesen kafijas klubs – jauna iniciatīva, kas radīta lai atklātu kafijas burvību un padarītu šo baudījumu par pašsaprotamu ikdienas rituālu ikvienam.

Narvesen kafijas kluba vadību uzņēmies Latvijas radošais barista Gatis Silenieks. Ar Gati kluba biedri dosies pa kafijas pupiņas brīnumaino ceļu līdz karsti kūpošam dzērienam, iepazīsies ar kafijas kultūru un tradīcijām, atklās svarīgāko, kas jāzina par kafijas kvalitāti, kā arī dos noderīgus un praktiskus padomus izcilas kafijas pagatavošanai.

Grauzdētava

Neparastas sastāvdaļas kafijas tasē: kā ierastajam dzērienam dot jaunu garšu?

Piens, karamele, rieksti, šokolāde – ja kafija rīkotu ballīti, šie draugi noteikti būtu ielūgti. Tās ir klasiskas garšu kombinācijas, kas pazīstamas un iecienītas visā pasaulē. Bet ko darīt, ja ierastais dzēriens šķiet mazliet apnicis un garlaicīgs? Vasara ir īstais laiks piedzīvojumiem – arī jaunu garšas apvāršņu atklāšanai. Ko noteikti ir vērts izmēģināt, stāsta “Narvesen Kafijas kluba” barista Gatis Silenieks.

Lasīt tālāk

Narvesen kafijas sortiments

Narvesen gardo kafiju veido precīzi sabalansēts espresso sastāvs no rūpīgi atlasītām un svaigi grauzdētām kafijas pupiņām Pelican rouge grauzdētavā. Tās ir labākās itāliešu kafijas tradīcijas, tumšs un bagātīgs grauzdējums un karameļu, riekstu garšas nianses, kas tik patīkami smaržo un garšo tieši tavā krūzītē.

Mēs ticam, ka Narvesen ir garšīgākā līdzi ņemamā kafija, tāpēc mūsu solījums ir augsta kafijas kvalitāte.

Ļaujies savām sajūtām par visiem 100, izbaudot iecienīto dzērienu un izmēģinot jaunas kafijas garšas. Ja tev kafija negaršos, tev būs iespēja to apmainīt.

Kā tas notiek?

  • Ja, nogaršojot kafiju*, saproti, ka tev netīk kafijas garša, vērsies pie pārdevēja.
  • Pārdevējs izsniegs kuponu bezmaksas kafijas pirkumam – lai nobaudītu jebkuru citu karsto dzērienu jebkurā Narvesen veikalā.
  • Kupons derīgs 48 stundas.

* Izdzerta var būt ne vairāk kā 1/3 daļa no krūzītes!
Kupons netiek mainīts pret naudu.

#Narvesenkafijasklubs

5279111_network_fb_social media_facebook_facebook logo_icon
5279112_camera_instagram_social media_instagram logo_icon