SINDIJA, Franšīzes ņēmēja Kurzemē

Kāds ir jūsu amats?  

Esmu franšīzes ņēmēja divās Narvesen tirdzniecības vietās – Tukumā un Talsos.  

 

Kāda ir bijusi jūsu izaugsme šajā uzņēmumā?  

 

Sākotnēji strādāju nelielā veikalā Tukuma stacijā, pēc tam “Narvesen” komanda man piedāvāja Tukumā atvērt kiosku. Tad kādā brīdī pamanīju sludinājumu, ka “Narvesen” aicina pievienoties franšīzes ņēmēju Jūrmalā, Jomas ielā. Es pieteicos un kļuvu par franšīzes ņēmēju arī tur, pēcāk nolēmu, ka jāpamēģina uzņemties franšīzi arī Talsos.  

 

Bija brīdis, kad vadīju trīs tirdzniecības vietas – Jūrmalā, Tukumā un Talsos, taču bija pārāk liela katrs veikals atrodās citā pilsētā un distance starp tām tomēr ir diezgan liela. Sapratu, ka tas ir pārāk daudz un atteicos no veikala Jūrmalā, nolēmu palikt kā franšīzes ņēmēja Talsos un Tukumā.  

 

Kas jums vislabāk patīk, strādājot šeit?  

 

Man patīk, ka varu darīt darbu, kas man patiešām patīk, jo pārdošana un tirdzniecības joma ir mana sirdslieta. Ir gana daudz iespēju, kā attīstīties un pilnveidot sevi, savas zināšanas un prasmes. Liels ieguvums ir  tas, ka varu pati plānot savu dienu un laiku, kā man nepieciešams. Es varu apvienot darbu ar savu privāto dzīvi.  

 

Kāds, jūsuprāt, ir labas komandas noslēpums? Kas jums vislabāk patīk attiecībās ar “Narvesen” komandu un kolēģiem? 

 

Pirmkārt, es domāju, ka labu komandu definē laba savstarpējā komunikācija un uzticēšanās savā starpā. Man ļoti patīk, ka radušos izaicinājumus darbā varu izrunāt un kopā ar uzņēmuma vadību rast risinājumu, jo mums ir atsaucīga un ātri reaģējoša vadība. “Narvesen” komandas pasākumi vienmēr ir jautri, jo cilvēki uzņēmumā ir pozitīvi domājoši un atvērti. Šādus kolēģus ir prieks satikt un pavadīt kopā laiku.  

 

Kura no uzņēmuma vērtībām jums ir vistuvākā un visvairāk asociējas ar jūsu uzskatiem?  

 

Mēs domājam pozitīvi un tālredzīgi! Ikdienā ir daudz izaicinājumu un mēs skatāmies uz šīm situācijām pozitīvi un meklējam kopā risinājumus. “Narvesen” komanda ir mūsdienīga un dzīvo līdzi laikam, aktualitātēm.  

 

Vai darbs “Narvesen” ir mainījis arī kādu no jūsu agrākajiem uzskatiem un pieņēmumiem – par pārdevēja darbu, saskarsmi ar klientiem, uzņēmuma vērtībām, jebko citu? 

 

Jā, galvenokārt, to, ka klients ir mūsu vērtība. Šī ir arī “Narvesen” vērtība, jo tas, vai mūsu klienti atgriežas pie mums atkal un atkal, tiešā veidā ietekmē mūsu biznesa attīstību. Mēs strādājam un fokusējamies uz uzņēmuma izaugsmi mūsu klientu dēļ, jo mums ir svarīgi radīt klientam labas sajūtas un uzticību “Narvesen”.  

 

Mainījušās arī manas domas par to, kā uzņēmumam jāfunkcionē, kādai struktūrai, komunikācijai, darbu sadalei un komandas darbam ir jābūt, kā arī to, cik svarīgi ir atbalstīt savu komandu.   

 

Kādas, jūsuprāt, ir svarīgākās īpašības šajā darbā? 

 

Efektīvs komandas darbs un uzticēšanās savai komandai, ka viņi visu izdarīs, kad pati neesmu klāt. Man ir svarīgi, lai cilvēki manā komandā ir dedzīgi, azartiski – izdarīt vairāk un labāk, tiekties pretī mērķiem.  

 

Kura ir jūsu mīļākā maltīte “Narvesen” piedāvājumā? 

 

Mana visu laiku mīļākā kombinācija ir melna kafija ar biezpienmaizi. No maltītēm esmu iecienījusi vrapburgerus.  

 

Kādi ir jūsu vaļasprieki un aizraušanās no darba brīvajā laikā? Kā ievērojat veselīgu darba un privātās dzīves balansu? 

 

Man ļoti patīk ziedi – viss par un ap to, sevišķi ziedu stādīšana. Šobrīd lielu daļu sava brīvā laika veltu mūsu ģimenes lauku mājas atjaunošanai, un man ļoti patīk to darīt.  

Kad ir pilna galva un sirds, dodamies ar vīru uz mežu pastaigāt vai pasēdēt mednieku koka mājiņās, izbaudīt dabas klātesamību. Dabas tuvums relaksē un liek aizmirst par ikdienas steigu un darbiem.    

 

Kāds ir labākais padoms, ko kāds jums jebkad ir devis un ko novēlētu arī “Narvesen” kolēģiem?  

 

Būt pacietīgiem un uztvert visu jauno savā dzīvē ar pozitīvu skatu! Ir jādomā pozitīvi un jātic sev, ka izdosies iecerētais un ka iznākums būs labs. Nevajag baidīties no nezināmā! Viss uzreiz var nesanākt, bet ir jāmēģina!  

 

Kāpēc jūs citiem ieteiktu pievienoties “Narvesen” komandai kā franšīzes ņēmējam?  

 

Tā ir iespēja kļūt par uzņēmēju, vadīt savu uzņēmumu un lepoties ar sava darba augļiem. Tā ir iespēja ne tikai iegūt vērtīgas zināšanas un izaicināt sevi personiski, bet arī pelnīt ar prieku. “Narvesen” komandā ir pieredzējusi vadība un franšīzes ņēmēji, kuri apmāca jaunos franšīzes ņēmējus un no viņiem var smelties iedvesmu.  

  

Kāds būtu jūsu novēlējums valsts svētkos? 

 

Lai visā pasaulē būtu miers un saticība! Vairāk smaidiet un baudiet dzīvi kopā ar saviem mīļajiem!  

 

Kā jums patīk pavadīt valsts svētkus un kā tos plānojat svinēt šogad? 

 

Mēs ar ģimeni valsts svētkus vienmēr pavadām kopā, piemēram, visi kopā baudām šai dienai veltītus pasākumus un koncertus. Šogad ar ģimeni dosimies uz meitas koncertu – skatīties un klausīties, kā meita dzied.  

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin