SANITA, Franšīzes ņēmēja Rīgā

Kā Tu nonāci Narvesen?

Sanita: Narvesen es nonācu jau ļoti sen, 2007. gadā, un tā bija daļēji apzināta izvēle. Es zināju, uz ko eju. Tā nebija vēl franšīze, tas bija Narvesen. 

 

Kāda ir bijusi Tava izaugsme šajā uzņēmumā?

Sākumā biju pārdevēja, pēc tam kļuvu par veikala vadītāja vietnieci. Bija brīdis, kad biju arī veikala vadītāja, un tad kļuvu par franšīzes ņēmēju. Tagad esmu ne tikai franšīzes ņēmēja, bet arī jauno franšīzes ņēmēju trenere. Ar vienu kāju esmu arī franšīzes ņēmēju padomē. 

 

Kas Tev vislabāk patīk, strādājot Narvesen?  

Tas, ka varu koriģēt savu laiku. Varu savienot savu darbu ar privāto dzīvi, ar savu aizraušanos. Patīk arī komunikācija ar biroju, ka var viegli sastrādāties. Esmu tādā kā plūsmā, un ir viegli strādāt – tas man ļoti patīk.

 

Kāds ir Tavs mīļākais pienākums ikdienas darbā, kuru dienas notikumu gaidāt ar nepacietību?

Man patīk tas, ka man ir ļoti liela komanda. Mani darbinieki ir jauki un atraktīvi. Vienmēr ir iespēja viņus uzslavēt, kas sagādā prieku gan man, gan viņiem. Tas ir pats patīkamākais manā ikdienā, ko tiešām gaidu ar prieku.

 

Kura no uzņēmuma vērtībām Tev ir vistuvākā un sagādā vislielāko gandarījumu?

Strādāt ar prieku un peļņu.

 

Vai darbs Narvesen ir mainījis arī kādu no Taviem agrākajiem uzskatiem un pieņēmumiem – par pārdevēja darbu, saskarsmi ar klientiem, uzņēmuma vērtībām, jebko citu?

Uz šo jautājumu man ir grūti atbildēt, jo mani uzskati īsti nav mainījušies. Piemēram, pārdevēja darbs arī Narvesen, tāpat kā jebkurā citā vietā, ir darbs ar cilvēkiem. Ja cilvēks ir komunikabls, viss būs kārtībā.

 

Kādas, tavuprāt, ir svarīgākās īpašības šajā darbā?

Runājot par franšīzes ņēmēja darbu, svarīgākā ir vēlme augt un attīstīties kopā ar uzņēmumu. Izmantot visas iespējas, ko dod atbalsta birojs. Iet tikai uz priekšu un uz augšu!

 

Kurš ir Tavs mīļākais Narvesen produkts?

Neesmu kārumniece. Uzkodas un našķi nav mana lieta, bet, ja kaut ko tomēr sakārojas, tā ir biezpienmaize ar citronu – nav pārāk salda, bet tomēr gardumiņš. Optimāls variants!

 

Kādi ir Tavi vaļasprieki un aizraušanās no darba brīvajā laikā? Par ko interesējaties, kas Tevi iepriecina?

No darba brīvajā laikā ļoti fanoju par auto orientēšanos. Piedalos visos iespējamajos braucienos, piemēram, Sieviešu dienas rallijā. Tā ir vienīgā reize, kad varu atslēgties no visa, kas saistīts ar darbu, mājām. Tajā brīdī esmu nodarbināta tikai ar braukšanu, ir jāmeklē, jāanalizē, jādomā. Tā ir ļoti forša izklaide! Otra lieta, kas mani iepriecina, noteikti ir mani bērni.

 

Ko Tu novēlētu saviem potenciālajiem nākotnes kolēģiem, kuri vēl tikai domā par darbu Narvesen?

Cilvēkiem, kuri vēlas dzīvē būt patstāvīgi un pieņemt savus lēmumus, Narvesen ir iespēja uzsākt savu biznesu ar ne pārāk lieliem ieguldījumiem. Novēlu nebaidīties no atbildības, būt drosmīgiem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin