Saņem atlaides visos Narvesen ar Valsts asinsdonoru centra Privilēģiju karti!

Narvesen aicina atbalstīt līdzcilvēkus un novērtē labus darbus, piešķirot īpašu atlaidi asinsdonoriem. Katram, kurš trīs vai vairāk reizes gadā ziedo asinis, tiek piešķirta Valsts asinsdonoru centra Privilēģiju karte, ar kuru var saņemt 10% atlaidi Narvesen karstajiem dzērieniem, svaigi ceptām smalkmaizītēm, hotdogiem un svaigi spiestai sulai!

Lai saņemtu atlaidi, atliek tikai pirms pirkuma apmaksas veikala darbiniekam uzrādīt derīgu Valsts asinsdonoru centra Privilēģiju karti un personu apliecinošu dokumentu – pasi, ID karti, autovadītāja, skolēna vai studenta apliecību.

Viena asins deva var izglābt ceļu satiksmes negadījumā cietušo, pacientu ar apdegumiem un palīdzēt vēža slimniekam. Asinis ir nepieciešamas operāciju laikā, pacientiem ar akūtām asiņošanām, onkoloģisko, hematoloģisko u. c. pacientu ārstēšanā. Turklāt tas ir ieguvums arī pašam donoram – ziedojot asinis, organismā tiek stimulēta asinsrades sistēma, atjaunojot asins sastāvu. Asins donori mazāk slimo ar akūtām un hroniskām slimībām, turklāt asins ziedošana raisa pozitīvas izjūtas, jo esi palīdzējis kādam grūtā brīdī.

Nepaliec vienaldzīgs, ziedo asinis, izglāb dzīvību un baudi Narvesen gardumus ar atlaidi!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin