Samazināsim izmesto! Iespēja iegādāties maltīti līdz pat 2 reizēm izdevīgāk!

Vairāk nekā puse pārtikas atkritumu Eiropā tiek radīta mājsaimniecībās – 55%. Lai mazinātu pārtikas atkritumu daudzumu un naudas izdevumus ikdienā, ir jābūt apdomīgākiem un jāpievērš uzmanība saviem pārtikas patēriņa paradumiem. Jāatceras gan, ka pilnībā no pārtikas atkritumu radīšanas izvairīties nevar, taču ikviens var mazināt to apjomu, ieviešot kaut nelielas izmaiņas savā ikdienā. Vari plānot savas ēdienreizes, pusdienās vari ēst to, kas palicis pāri no iepriekšējās dienas vakariņām, papildini maltītes, kas palikušas pāri no iepriekšējām ēdienreizēm ar kādu produktu, kas jau atrodams ledusskapī. Lietot mazākus traukus, sastādīt produktu sarakstu pirms veikala apmeklējuma un pirkt tikai vajadzīgo un nepieciešamo.

Lai to ieviestu tavā iekdienā, ir tikai nedaudz jāmaina ieradumi. Arī mēs rūpējamies par vidi un aicinām to darīt arī Tev. Pēc plkst. 18:00* pie mums baudi izcilu un gardu maltīti divkārt izdevīgāk! Vakaros iegādājies svaigus un labus pārtikas produktus ar tās dienas derīguma termiņu ar 50% atlaidi, bet svaigi ceptas smalkmaizītes ar 30% atlaidi.  Izmanto iespēju ne tikai ietaupīt, bet arī palīdzi planētai.

Piedāvājums spēkā visos Narvesen un attiecas uz svaigi spiestām sulām, kūkām, karstmaizēm, siltajām maltītēm, sviestmaizēm, salātiem, piena produktiem, desertiem, gaļas produktiem.

*laiks katrā no tirdzniecības vietām  var atšķirties, bet ne vēlāk kā plkst. 18:00. Produkti marķēti tirdzniecības vietās ar zaļu uzlīmi. Par aktuālo piedāvājumu vaicāt darbiniekiem Narvesen tirdzniecības vietās.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin