Rūpējamies par jūsu veselību un drošību Narvesen!

Cienījamie klienti!

Laikā, kad Latvija un pārējā pasaule dara visu iespējamo, lai ierobežotu vīrusa COVID-19 izplatību, arī “Narvesen” prioritāte ir klientu, darbinieku un visas sabiedrības veselība. Tāpēc visās tirdzniecības vietās rīkojamies saskaņā ar atbildīgo iestāžu ieteikumiem. Vēlos jūs informēt par veiktajiem piesardzības pasākumiem, lai jūs varētu justies pārliecināti, ka iepirkšanās “Narvesen” ir droša.

Pastiprināta higiēna

Visās “Narvesen” tirdzniecības vietās tiek uzturēti visaugstākie higiēnas standarti, ievērojot atbildīgo iestāžu rekomendācijas. Ieteikumus par personīgās un darba telpas higiēnas ievērošanu esam ieviesuši kā obligātas prasības visiem darbiniekiem, lai mūsu klienti bez bažām varētu apmeklēt “Narvesen” tirdzniecības vietas. Regulāri veicam intensīvu telpu dezinfekciju, dezinficējam virsmas, kurām visbiežāk pieskaras apmeklētāji, visi darbinieki ir apmācīti pastiprinātu higiēnas prasību ievērošanā, tāpēc “Narvesen” tirdzniecības vietas ir drošas.

Sociālā distancēšanās

Noteikumi par sociālo distancēšanos, kurus pieņēmusi Ekonomikas ministrija, pamatā attiecas uz veikaliem, kuru platība pārsniedz 100 m2, bet arī mēs to uztveram ļoti atbildīgi, tāpēc šobrīd aktīvi ieviešam divu metru sociālās distancēšanās pasākumus “Narvesen” veikalos. 

Ierobežotas pašapkalpošanās iespējas

Tāpat vēršam jūsu uzmanību uz to, ka visos “Narvesen” veikalos mainīta karsto dzērienu, svaigi spiesto sulu un auksto ledus dzērienu pašapkalpošanās zona. Dzērienus joprojām ir iespējams iegādāties, taču uz galdiem atrodas tikai pagatavošanas iekārtas – visus nepieciešamos elementus (krūzītes, vāciņus utt.) izsniedz pārdevējs, rūpējoties par jūsu drošību un veselību.

Kopīga rīcība visu drošībai

Visos “Narvesen” veikalos izvietoti informatīvie materiāli, kas atgādina par kopējiem drošības pasākumiem. Darbiniekiem pastāvīgi atgādinām par personīgo higiēnu un katru dienu pirms došanās uz darbu iesakām mērīt ķermeņa temperatūru. Veselības profilaksei tirdzniecības vietās darbiniekiem tiek nodrošināti karstie dzērieni, bet visās tirdzniecības vietās – roku dezinfekcijas līdzekļi un iespēju robežās vienreizējās lietošanas cimdi, kur iespējams, tos piedāvājam arī klientiem.  

Aicinām arī klientus rīkoties atbildīgi: veikalus apmeklēt stundās, kad ir mazāk pircēju, pēc iespējas izmantot bezskaidras naudas norēķinus un neņemt rokās produktus, kurus neplānojat iegādāties. Tāpat aicinām nedoties iepirkties, ja novērojat kādas veselības problēmas.

Saudzēsim cits citu, lai jau pēc iespējas drīz varētu atgriezties normālā darba režīmā!

Cieņā

Dace Dovidena

SIA “Narvesen Baltija” valdes priekšsēdētāja

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin