Narvesen Atbalsta biroja telpās izveidots iedvesmas un aizrautības stūrītis bērniem

Lai veicinātu profesionālās un privātās dzīves līdzsvaru Narvesen (SIA “Reitan Convenience Latvia”), Atbalsta birojā izveidots iedvesmas un aizrautības nodarbes stūrītis bērniem. Tas ļauj vecākiem un bērniem būt kopā darba laikā un nodrošina vecākiem iespēju apvienot darba un ģimenes pienākumus.  

Darba vieta, kur var būt kopā ar bērniem, veicina darba un ģimenes līdzsvaru un sniedz strādājošiem vecākiem mieru, zinot, ka viņu bērni atrodas draudzīgā vidē tieši darba vietā. Tas ļauj strādājošiem vecākiem būt produktīvākiem un efektīvākiem, neuztraucoties par to, ka jāmeklē bērnu aprūpes risinājumi ārpus darba. Tā ir iespēja vecākiem būt klātesošiem sava bērna dzīvē un pavadīt vairāk laika kopā.

“Mums ir svarīga mūsu darbinieku labklājība, lai ikviens kolēģis darbā justos ērti, būtu apmierināts un saņemtu nepieciešamo atbalstu. Bērnu stūrītis piedāvā vairākas priekšrocības gan vecākiem, gan darba devējiem. Tas ir īpaši svarīgi tiem vecākiem, kuriem nav iespējas nodrošināt bērniem citu aprūpi, kā arī veicina pozitīvu atmosfēru darba vidē un stiprina savstarpējo sapratni ar kolēģiem. Laiks, ko varam veltīt tiem, ko mīlam, ir ārkārtīgi vērtīgs, tāpēc mūsu komanda iestājas par privātās un profesionālās dzīves līdzsvaru, atvieglojot vecāku ikdienu un bērnu aprūpes jautājumus darba laikā,” saka SIA “Reitan Convenience Latvia” valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

2022.gada aprīlī Narvesen saņēma “Ģimenei draudzīgas darbavietas” statusu, kas piešķirts līdz 2024. gada 31. martam. Bērnu stūrītis iekārtots Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” grantu konkursa projekta pieteikuma ietvaros “Iedvesmas un aizrautības nodarbes stūrītis bērniem”. Kopējais granta apmērs ieceres īstenošanai bija 2 313,99 EUR. Konkursa mērķis ietver ģimenei draudzīgas attieksmes popularizēšanu plašākā sabiedrībā, kā arī paredz kopumā sekmēt ģimenei draudzīgas darba kultūras attīstību Latvijā.

Sabiedrības integrācijas fonda programma “Ģimenei draudzīga darbavieta” dibināta 2020. gadā. Tās mērķis ir veicināt empātiskas, cilvēcīgas un saprotošas darba vides kultūras attīstību Latvijā, mudinot darba devējus rūpēties par savu darbinieku spēju līdzsvarot privāto un profesionālo dzīvi.

 

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin