Paziņojums par tirdzniecības ierobežojumiem

Valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi un mājsēde nedēļas nogalēs būs spēkā līdz 25. janvārim, lēma Ministru kabinets.

Mājsēde būs jāievēro no 8. līdz 10. janvārim, no 15. janvāra līdz 17. janvārim un no 22. janvāra līdz 24. janvārim, kad iedzīvotājiem būs aizliegts pārvietoties laika posmā no plkst. 22.00 līdz plkst. 5.00.

Dienās, kad noteikta mājsēde, vairums “Narvesen” tirdzniecības vietas strādās ne agrāk kā no pulksten 6.00 un tiks slēgtas ne vēlāk kā pulksten 21.00, lai darbinieki varētu nokļūt no mājām uz darbu un atpakaļ, nepārkāpjot noteikumus. Vienlaikus noteikts, ka darba laika ierobežojums neattiecas uz degvielas uzpildes stacijām – tādēļ tās “Narvesen” tirdzniecības vietas, kas atrodas degvielas uzpildes stacijās, strādās kā ierasts.

Lūdzam sekot līdzi izmaiņām to tirdzniecības vietu darbalaikā, kas ierasti strādāja ārpus norādītā laika.

Mēs rūpējamies par jūsu drošību un ievērojam visus valdības noteiktos ierobežojumus.

  • Tirdzniecības vietā vienlaikus tiek ielaists viens mājsaimniecības pārstāvis (izņēmums ir bērni līdz 12 gadu vecumam, ar kuriem var būt kopā viena pilngadīga persona).
  • Nodrošinām 15 m2 no publiski pieejamās telpu platības uz vienu apmeklētāju. Ja tirdzniecības vietas platība ir mazāka par 15 m2, tajā vienlaikus var atrasties viens apmeklētājs. Aicinām sekot informatīvajām norādēm un uzgaidīt, izmantojot iespēju būt svaigā gaisā!
  • Ievērojam citus drošības pasākumus: 2 metru distance un rūpīga roku un virsmu dezinficēšana pasargā gan jūs, gan mūsu darbiniekus.
  • Visiem tirdzniecības vietu apmeklētājiem un darbiniekiem visās tirdzniecības vietās, tajā skaitā kioskos, ir jālieto mutes un deguna aizsegi.
  • Atgādinām, ka līdz 25. janvārim tirdzniecībā pieejamas tikai noteiktas preču grupas: pārtikas preces (t. sk. alkohols), tabakas izstrādājumi, augu smēķēšanas produkti, elektroniskās smēķēšanas ierīces un to šķidrumi, pirmās nepieciešamības saimniecības preces, higiēnas preces, preses izdevumi, sabiedriskā transporta biļetes, mobilo telefonu priekšapmaksas kartes, mutes un deguna aizsegi un individuālie aizsardzības līdzekļi.

Aicinām šajā izaicinošajā laikā būt saprotošiem un pateicamies ikvienam, kurš ievēro valdības noteiktos ierobežojumus un veic nepieciešamos drošības pasākumus, lai kopā pēc iespējas ātrāk uzveiktu Covid-19!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin