Pārvērt digitālos vasaras mirkļus reālās fotogrāfijās. Ienāc Narvesen foto darbnīcā!

Vai atceries, kad Tu pēdējoreiz šķirstīji foto albumu un sajuti piedzīvotos mirkļus teju pieskāriena attālumā? Vai atceries, kad pēdējoreiz ar tādu pašu sajūtu pārskatīji digitālās fotogrāfijas savā telefonā? Tavas foto piezīmes un atmiņas ir pelnījušas ko vairāk, lai atgādinātu par brīžiem, kad smējies, sajuti pārsteigumu vai raudāji no laimes. Tāpēc ienāc Narvesen digitālajā foto darbnīcā un piešķir saviem vasaras mirkļiem jaunu elpu!

Narvesen servisa pakalpojums “Foto darbnīca” sniedz iespēju izgatavot fotogrāfijas klasiskā un lielformāta drukā, kuras varēsi ievietot atmiņu albumā, papildināt sava mājokļa foto sienu vai pasniegt kā vērtīgu atmiņu dāvanu draugiem un radiem.

Attēls, ko vari paņemt rokās un aptaustīt, vienmēr paliks īpašs un mīļš. Tas ir atgādinājums par izjūtām, emocijām un piedzīvojumiem.

Pirms dodies uz Narvesen foto darbnīcu, iedvesmojies no slavenu fotogrāfu citātiem:

  • “Dažreiz jūs varat pastāstīt lielu stāstu ar nelielu priekšmetu,” amerikāņu fotogrāfs Eliots Porters (Eliot Porter)
  • “Fotogrāfija ir vienīgā valoda, ko var saprast visās pasaules daļās,” franču fotogrāfs Bruno Bārbejs (Bruno Barbey)
  • “Labākās fotogrāfijas ir tās, kas gadu gaitā saglabā savu spēku un ietekmi neatkarīgi no tā, cik reižu tās ir redzamas,”  amerikāņu fotogrāfe, uzņēmēja Anne Gedde (Anne Geddes)

Ir pienācis brīdis radīt Tavu stāstu! Ienāc Narvesen foto darbnīcā, pasūti savas fotogrāfijas un saņem tās tuvākajā Narvesen tirdzniecības vietā visā Latvijā.

Narvesen foto servisa pakalpojumi – Tava emociju un atmiņu lādīte!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin