Piedalies Narvesen konkursā “Parādi savu varoni”! 

Dalies ar savu sabojāto velosipēda vai mikromobilitātes līdzekļa ķiveres stāstu, saņem dāvanā garšīgo Narvesen kafiju un piedalies konkursā, lai saņemtu vērienīgu balvu – Zviedrijā ražotu gaisa spilvena ķiveri “Hovding” velosipēdistiem! (Kafiju dāvanā saņem pirmie 50 dalībnieki).

Aizpildi anketu un pastāsti, kā sabojāta tava ķivere un kā tā izglābusi tevi no nelaimes gadījuma sekām.

Konkurss norisinās no 1. līdz 13. septembrim, un tajā var piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs. Konkursa ietvaros Narvesen aicina cilvēkus dalīties ar savas sabojātās, sasistās, saskrāpētās ķiveres stāstu un pašu ķiveri. Konkursā varēsi piedalīties tikai tad, ja būsi izpildījis visus konkursa nosacījumus: aizpildījis anketu, dalījies ar savas ķiveres stāstu un foto. Aicinām dalīties ne tikai ar ķiveres foto, bet arī iesniegt pašu ķiveri! Ar dalībniekiem, kuriem ir pieejamas bojātās ķiveres, sazināsimies atsevišķi.

Visi dalībnieki, kuri dalīsies ar sabojātās ķiveres stāstu, piedalīsies arī konkursa turpinājumā, kura ietvaros tiks izvēlēti 7–10 ķiveru stāsti, kas piedalīsies publiskajā balsojumā. Tā uzvarētājs balvā iegūs Zviedrijā ražotu gaisa spilvena ķiveri “Hovding” velosipēdistiem. Vairāk par ķiveri: https://hovding.com.

* Konkursa dalībnieks ar šīs anketas aizpildīšanu apstiprina, ka piekrīt savu personas datu apstrādei (vārds, uzvārds, e-pasts, tālruņa nr.) kampaņas “Parādi savu varoni!” ietvaros.
* Personas datu pārzinis: Zīmola “Narvesen” pārvaldītājs SIA “Reitan Convenience Latvia”,  Satekles iela 2B, Rīga, LV-1050, reģ. nr.: 40003365783.  Datu apstrādātājs: SIA “Deep White”, Ģertrūdes iela 44a, Rīga, LV-1011, reģ. nr.: 40003930429

0/5

Paldies par dalību konkursā!

 

Tuvākajā laikā saņemsi ziņu ar “Narvesen” kafijas kuponu kodiem savā e-pastā, kurus uzrādot “Narvesen” pārdevējam, saņemsi kafiju bez maksas. Seko līdzi konkursa aktualitātēm, un varbūt tieši tu iegūsi balvā “Hovding” ķiveri!