Noticis ikgadējais MOT entuziastu saiets

Augusta nogalē notika ikgadējais MOT entuziastu saiets, kas pulcēja pozitīvus un iedvesmojošus MOT trenerus un vēstnešus, koordinatorus, vadītājus un sadarbības partnerus, tostarp arī “Narvesen”. Tikšanās mērķis bija uzlādēties jaunajam mācību gadam un aktīvam darbam ar jauniešiem.

MOT entuziastu saiets ir kļuvis par neatņemamu vasaras izskaņas tradīciju, kur satikt līdzīgi domājošos, apmainīties ar pozitīvu enerģiju un vasarā piedzīvoto. Šoreiz pasākumu vadīja enerģiskais MOT vēstnesis Armands Simsons, ar iedvesmas stāstiem dalījās MOT vēstneši Linda Ābele, Māra Sleja, Kārlis Bardelis, Kristīne Garklāva un Intars Busulis.

Jaunais 2023./ 2024. mācību gads sākas ar iespaidīgiem rekordskaitļiem, jo MOT ir jau 80 skolās (no tām 19 jaunas skolas!), ir apmācīti 100 jauni treneri, kuri pievienojušies MOT, sasniedzot jau 400 brīvprātīgo treneru komandu! Kopumā MOT programmā iesaistījušies 18 000 jauniešu!

“Mēs esam atbalstījuši MOT jau kopš pirmās dibināšanas dienas Latvijā. Atbalstīt Latvijas jauniešus un veidot iekļaujošāku sabiedrību ir būtisks mērķis, kuru īstenojam. “Narvesen” 6 gadu laikā MOT novirzījis vairāk nekā 220 000 EUR, arī šogad mēs turpinām atbalstīt MOT un ikviens, kurš iegādāsies garšīgo Narvesen kafiju īpašā dizaina XL krūzē, ziedos trīs centus MOT. Taču tas nav viss, jo arī mūsu darbinieki ir brīvprātīgie MOT treneri”, stāsta  SIA “Reitan Convenience Latvia” valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

Septembris ir MOT Čau mēnesis, kurā arī “Narvesen” pievienojas sauklim – Tavs sveiciens ir spēcīgāks, nekā Tu domā!. Lai pasveicināt kādu būtu vieglāk, sarunas uzsākšanai aicinām doties uz Narvesen,  iegādāties īpašajā MOT XL dizaina krūzē karsto dzērienu, jo pie kafijas sarunas vienmēr raisās labāk.

Atgādinām, ka MOT ir pusaudžu motivācijas programma, kuru MOT aizsāka norvēģu olimpiskie sportisti pēc Ziemas Olimpiskajām spēlēm 1994.gadā ar mērķi novērst sociāla rakstura problēmas sabiedrībā. MOT koncepta pamatā ir vēlme veidot drošāku sabiedrību, stiprinot jauniešu izpratni un drosmi – drosmi dzīvot, rūpēties un pateikt nē. Šobrīd MOT programmu apgūst vairāki simti tūkstošu jauniešu Norvēģijā, Dānijā, Dienvidāfrikā, Taizemē un Latvijā.

Vairāk par MOT: mot.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin