Noteikumi par suņu atrašanos Narvesen tirdzniecības vietās

Saskaņā ar oficiālo statistiku Latvijas ģimenēs mīt vairāk nekā 142 000 suņu. Tie ir uzticami draugi un līdzgaitnieki, kuri savu cilvēku ir gatavi pavadīt gan līksmā skrējienā pa mežu, gan cienīgā pastaigā pa pilsētas ielām. Daudzi suņu saimnieki kopīgo pastaigu apvieno ar iepirkšanos, t. sk. pārtikas iegādi, kurā jāievēro noteiktas kārtības un higiēnas prasības.


“Narvesen” ir par mīlošām attiecībām starp suņu īpašniekiem un to četrkājainajiem draugiem un par cieņpilnu attieksmi pret līdzcilvēkiem. Narvesen” atbalsta suņu ienākšanu tirdzniecības vietās. Tāpēc, lai visi justos labi un saskanīgi sadzīvotu gan ielās, gan tirdzniecības vietās, “Narvesen” aicina suņu īpašniekus ievērot dažus noteikumus.


• Ar maza izmēra suni ir atļauts ienākt “Narvesen” tirdzniecības vietās, ja suns atrodas saimniekam uz rokām vai somā un netraucē citiem klientiem.
• Lielāka auguma suņus, kuri netiek ņemti uz rokā­­m, tirdzniecības vietās drīkst ievest tikai saskaņojot un saņemot pārdevēja atļauju.
• Izņēmums ir suņi-pavadoņi, kas ir speciāli apmācīti un pavada neredzīgu vai vājredzīgu cilvēku. Šie suņi drīkst pavadīt cilvēku arī iepērkoties.
• Suņa saimnieks uzņemas visu atbildību par iespējamiem suņa nodarītiem zaudējumiem tirdzniecības vietai vai citiem apmeklētājiem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin