No katras īpašā dizaina Narvesen krūzes 3 centi tiks ziedoti Dzemdību nama fondam

Šī gada decembrī Narvesen uzsāk sadarbību ar Dzemdību nama fondu – organizāciju, kuras misija ir rūpēties par to, lai katrs bērns Latvijā neatkarīgi no vecāku sociālā statusa, materiālā nodrošinājuma, pilsonības, politiskās piederības, etniskās vai reliģiskās pārliecības piedzimst vesels un gaidīts drošā, stabilā un bērnam draudzīgā vidē. Dzemdību nama fonds sniedz atbalstu topošajiem un jaunajiem vecākiem, lai tie varētu sniegt bērnam iespējami labāko dzīves sākumu.

 Narvesen atbalsta komunikācijas kampaņu “Ziedot mazajiem – liela lieta”, kuras ietvaros aktualizēta atbalsta nepieciešamība mazuļiem un jaunajiem vecākiem dažādās situācijās, kas saistītas gan ar krīzes un sociālās atstumtības riskiem, gan vairāku jaundzimušo piedzimšanas gadījumā, kā arī veselības jautājumu risināšanā un medicīnas personāla un sabiedrības veselības veicināšanā un izglītošanā par veselības jautājumiem.

Lai palīdzētu sasniegt Dzemdību nama fonda mērķus, Narvesen aicina iegādāties karsto dzērienu īpašajās dizaina krūzēs, no kurām 0,03 eiro tiks ziedoti Latvijas mazuļu un jauno vecāku atbalstam. Krūzīšu dizainu izstrādājusi māksliniece Lote Vilma. Ziedot iespējams arī ziedojumu kastēs, kas izvietotas visās Narvesen tirdzniecības vietās.

Kampaņas ietvaros janvārī Narvesen atbalstīs Dzemdību nama fondu, aktualizējot zīdīšanas konsultāciju nepieciešamību jaunajiem vecākiem, kā arī sniegs atbalstu citu Dzemdību nama fonda mērķu sasniegšanai. Aicinām ikvienu sekot līdzi aktualitātēm Narvesen un Dzemdību nama Fonda sociālo tīklu kontos.

Laba veselība un labklājība ir viens no Narvesen ilgtspējas mērķiem, tādēļ Narvesen iestājas par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu visās vecuma grupās, kā arī atbalsta tos, kuriem atbalsts visvairāk nepieciešams.

Ziedot un uzzināt vairāk par akciju “Ziedot mazajiem – liela lieta”, iespējams arī Dzemdību nama fonda mājaslapā: https://www.dznfonds.lv/

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin