No katras īpašā dizaina Narvesen krūzes 3 centi tiks ziedoti Dzemdību nama fondam

Narvesen turpina pērn uzsākto sadarbību ar Dzemdību nama fondu un arī šogad aicina savus klientus ziedot fonda atbalstam. Visās Narvesen tirdzniecības vietās izvietotas ziedojumu kastītes, savukārt, iegādājoties karsto dzērienu īpaša Dzemdību nama fonda dizaina krūzītē, 3 centi tiks novirzīti Dzemdību nama fonda atbalstam.

Dzemdību nama fonda misija ir atbalstīt topošos un jaunos vecākus un nodrošināt bērnam iespējami labāko dzīves sākumu, lai katrs bērns Latvijā neatkarīgi no vecāku sociālā statusa, materiālā nodrošinājuma, pilsonības, politiskās piederības, etniskās vai reliģiskās pārliecības piedzimst vesels un gaidīts drošā, stabilā un bērnam draudzīgā vidē.

Narvesen valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena norāda: “Ikviens bērns nes būtisku pienesumu šai pasaulei: viens būs skolotājs, kāds cits – ārsts vai politiķis, vēl kāds kļūs par pavāru vai pārdevēju. Šodienas mazuļi ir mūsu nākotnes sabiedrība, un ir svarīgi apzināties, ka mēs katrs šodien varam sniegt savu artavu, lai nākotnē dzīvotu drošā, tolerantā, iekļaujošā un spēcīgā Latvijā. Nepalikt vienaldzīgiem, bet atbalstīt, lai kopā kļūtu vēl labāki. Man ir patiess prieks un gandarījums, ka mēs kā uzņēmums varam palīdzēt piepildīt Dzemdību nama fonda mērķus un jau otro gadu turpināt šo lielisko draudzību!”

Narvesen atbalsta arī komunikācijas kampaņu “Ziedo nākotnes talantiem”, kuras ietvaros aktualizēta atbalsta nepieciešamība mazuļiem un jaunajiem vecākiem dažādās situācijās, kas saistītas gan ar krīzes un sociālās atstumtības riskiem, gan vairāku jaundzimušo piedzimšanu un arī ar veselības jautājumu risināšanu.

Aicinām ikvienu sekot līdzi aktualitātēm Narvesen un Dzemdību nama Fonda sociālo tīklu kontos.
Laba veselība un labklājība ir viens no Narvesen ilgtspējas mērķiem, tādēļ Narvesen iestājas par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu visās vecuma grupās, kā arī atbalsta tos, kuriem atbalsts visvairāk nepieciešams.


Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin