Narvesen – viens no pieciem Latvijas darba devējiem, kas saņem prestižo “Dažādībā ir spēks” balvu

Šī gada 29. septembrī Narvesen saņēma kustības “Dažādībā ir spēks” balvu kategorijā “Mūsu saziņa”.

Pamatojot balvas piešķiršanu, īpaši tika izcelta “Narvesen” iniciatīva darbinieku un to ģimenes locekļu iesaistes veicināšanā uzņēmuma aktivitātēs, kā arī uzņēmuma izveidotā “Vietējo līderu programma”, kuras mērķis ir iesaistīt darbiniekus vietējo kopienu aktivitātēs. Tāpat pozitīvi tika novērtēta Ukrainas civiliedzīvotāju un cilvēku ar invaliditāti nodarbinātība uzņēmumā.

“Dažādība mums patiešām ir vērtība un arī mūsu spēks, kas ļauj labāk saprast mūsu ļoti dažādos klientus. Mēs, “Narvesen” paši esam ļoti dažādi – plašā vecuma, tautību, pārliecību un fizisko spēju amplitūdā. Mēs savā ziņā esam sabiedrības spogulis. Bet tas, protams, nav vienas dienas darbs – esam īstenojuši virkni dažādu aktivitāšu un mērojuši gana garu ceļu, lai gan paši, gan apkārtējie pamanītu mūsu veikumu,” norāda “Reitan Convenience Latvia” valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

Kustība “Dažādībā ir spēks” ir brīvprātīga darba devēju kustība, ​kurā apvienojas uzņēmumi, biedrības un nodibinājumi, valsts un pašvaldību iestādes, kas savā ikdienas darbā veicina atvērtību dažādām sabiedrības grupām, saskatot, ka dažādība ir resurss, iespēja un konkurences priekšrocība. 2022. gadā darba devēju kustības “Dažādībā ir spēks” pašnovērtējumam pieteicās un to veica 46 darba devēji. Balvas tika pasniegtas piecās kategorijās: “Mūsu darbinieki”, “Mūsu principi”, “Mūsu darba vide”, “Mūsu tirgus attiecības” un “Mūsu saziņa”, izceļot atvērtākos un iekļaujošākos darba devējus.

Saņemot apbalvojumu, Dace Dovidena atzina: “Darba devējiem ir milzīga nozīme iekļaujošas vides veidošanā. Mēs ceram, ka mūsu piemērs iedvesmos arī citus darba devējus – dažādību ir vieglāk ieviest un pieņemt vidē, kur tā ir prakse, nevis tikai sauklis. Liels gandarījums par to, ka mūsu darbs ir novērtēts!”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin