Narvesen tirdzniecības vietās atkal var veikt rēķinu apmaksu

Rēķinu apmaksas pakalpojums tiek ieviests pakāpeniski, sākot no 29. aprīļa visās Narvesen tirdzniecības vietās atkal varēs norēķināties par elektroenerģiju un gāzi, telekomunikāciju pakalpojumiem, kabeļtelevīziju un internetu, finanšu pakalpojumiem, apsardzi, namu apsaimniekošanu u.c., apmaksājot vairāk nekā 500 pakalpojumu sniedzēju rēķinus.

Rēķinu apmaksas pakalpojums ļauj ērti un ātri norēķināties ar dažādiem komunālo un sadzīves pakalpojumu sniedzējiem bez nepieciešamības stāvēt garās rindās – šis process aizņem vien dažas sekundes. Viss, kas jādara, lai norēķinātos par sadzīves un komunālajiem pakalpojumiem, – jāuzrāda jebkuras Narvesen tirdzniecības vietas pārdevējam savs rēķins un jāapmaksā tajā norādītā summa.

“Saistībā ar pakalpojuma sniedzēja maiņu kopš pagājušā gada jūnija rēķinu apmaksa Narvesen tirdzniecības vietās nebija pieejama, taču šobrīd to varam piedāvāt jaunā kvalitātē – ja iepriekš varēja norēķināties par 20 pakalpojumu sniedzējiem, šobrīd to skaits pārsniedz piecus simtus. Starp tiem ir gan pašvaldības, gan dažādas biedrības un uzņēmumi Rīgā un reģionos, nodrošinot plašas rēķinu apmaksas iespējas katram, kurš iegriežas pēc kafijas, maltītes vai rīta avīzes,” saka SIA “Narvesen Baltija” Valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

Skatīt šeit kādus pakalpojuma sniedzēju rēķinus ir iespējams apmaksāt Narvesen tirdzniecības vietās.
Rēķinu apmaksas pakalpojuma maksa ir 0.60 centi par katru rēķinu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin