Narvesen stāda kokus ilgtspējīgākai rītdienai

13. maijā “Reitan Convenience Latvia” atbalsta biroja darbinieki un Narvesen franšīzes ņēmēji Tomes pagastā kopā stādīja kokus, īstenojot iepriekšējā gada rudenī pausto apņemšanos.

“Šķiet, pavisam nesen, rudenī, mēs visi kopā apgājām apkārt pasaulei #Walk15 izaicinājuma ietvaros, nostaigājot 47 660 km, veicinot aktīvāku dzīvesveidu un CO2 izmešu mazināšanu. Koku stādīšana ir vēl viena “Reitan” grupas iniciēta aktivitāte Baltijas valstīs. Koki nodrošina ēnu un regulē mūsu planētas temperatūru un mitrumu, tā palīdzot kontrolēt klimata pārmaiņas un novērst dabas katastrofas. Tāpēc koku stādīšana ir lielisks ieguldījums mūsu visu ilgtspējīgākā nākotnē!” saka SIA “Reitan Convenience Latvia” valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

Koku stādīšana ir viens no galvenajiem ekspertu ieteikumiem globālās sasilšanas apkarošanai. Tie absorbē oglekļa dioksīdu no atmosfēras, darbojoties kā oglekļa rezervuāri, un atbrīvo skābekli, uzlabojot gaisa kvalitāti. Koki nodrošina barību dažādiem dzīviem organismiem, tostarp cilvēkiem, un palīdz novērst augsnes eroziju. Tiek lēsts, ka, lai apgādātu vienu cilvēku ar skābekli, nepieciešami 22 koki.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin