Narvesen novirza 2500€ Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Drosmes kastei

Pagājušā gada septembrī, Narvesen iesaistījās Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) brīvprātīgo jauniešu kustības “Bērnu Draugi” rīkotajā labdarības akcijā “Drosmes kaste”, dāvinot Bērnu slimnīcas fondam 500 bērnu iecienītās antistresa rotaļlietas POP IT un izvietojot ziedojumu kastītes visās Narvesen tirdzniecības vietās Latvijā. Pateicoties klientu atbalstam, Narvesen novirza 2500€ lielu ziedojumu, lai atbalstītu labdarības akciju un iepriecinātu mazos pacientus, kas pārvarējuši smagas procedūras un medicīniskās manipulācijas.

“Narvesen tic, ka bērni ir mūsu nākotne, tāpēc vēlamies gādāt par to, lai ikviens bērns grūtā brīdī saņemtu atbalstu un sirds siltumu atveseļošanās procesā. Šis ziedojums apliecina, ka mūsu sabiedrība ir atbalstoša un spēj sniegt palīdzību tiem, kam tā ir nepieciešama. Kopā, apvienojot spēkus kaut nelielos, bet labos darbos, mēs varam veidot laimīgāku, iekļaujošāku un atbalstošāku vidi ikvienam. Tāpēc no sirds pateicamies saviem klientiem par ziedojumu mazajiem pacientiem, lai piepildītu drosmes kasti!” stāsta SIA “Narvesen Baltija” valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

Drosmes kaste atrodas BKUS onkoloģijas nodaļā un tajā tiek glabātas dažādas sīkmantiņas, ko pacienti var saņemt kā drosmes apliecinājumu, kliedējot uztraukumu un domas par piedzīvotajiem nepatīkamajiem mirkļiem.

Vairāk uzzināt par to, kā atbalstīt un veikt ziedojumus Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Drosmes kastei, vari šeit: https://www.bsf.lv/lv/ziedot/kam-ziedot/palidzi-piepildit-bernu-slimnicas-davanu-ladi-1

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin