Narvesen novirza 10 000 eiro Ukrainas karā cietušo atbalstam un izvieto ziedojumu kastītes

Lai atbalstītu karadarbībā cietušos Ukrainas cilvēkus, SIA “Narvesen Baltija” kopā ar SIA “Preses Serviss” ziedos 10 000 eiro Sarkanajam Krustam un no 8. marta izvietos ziedojumu kastītes visās Narvesen tirdzniecības vietās.

“Mēs, Narvesen, kategoriski iebilstam pret karu un postu, ko tas nes līdzi visās dzīves jomās – tās ir zaudētas dzīvības, sagrautas dzīves un milzīgi zaudējumi ekonomikai. Mēs nevaram izcīnīt Ukrainas cīņu, taču varam darīt visu, lai palīdzētu karā cietušajiem Ukrainas iedzīvotājiem, sniedzot savu atbalstu un palīdzību,” saka SIA “Narvesen Baltija” Valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

Visās Narvesen tirdzniecības vietās no otrdienas, 8. marta, būs izvietotas ziedojumu kastītes, lai katrs pircējs varētu sniegt savu ieguldījumu Ukrainas atbalstam.

“Šobrīd svarīgs ir katrs atbalsts, pat šķietami visniecīgākais, jo varbūt tieši tas var izglābt kādu cilvēku vai palīdzēt pārciest šo grūto laiku. Palīdzība Ukrainai būs vajadzīga vēl ilgi – arī pēc kara, tāpēc finanšu ziedojumi šodien ir svarīgi, lai veidotu uzkrājumu nākotnei. Katrs ziedotais cents tiks izlietots tur, kur pēc tā būs vislielākā vajadzība: Ukrainā ar Starptautiskās Sarkanā Krusta Komitejas starpniecību un tepat Latvijā, sniedzot atbalstu tiem, kas pametuši Ukrainu, dodoties bēgļu gaitās,” saka Uldis Līkops, biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” ģenerālsekretārs.

Par Sarkano Krustu

Starptautiskā Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness kustība ar vairāk nekā 160 gadus senu vēsturi. Tā, ievērojot humānisma pamatprincipu, sniedz palīdzību ikvienam, kuram tā ir nepieciešama. Kustībai ir nacionālās biedrības 192 valstīs, arī Latvijā. Sarkanā Krusta misija ir sociālās labklājības un starptautisko humanitāro tiesību ievērošanas veicināšana, un krīzēs vai ārkārtējās situācijās tā nereti ir pirmā palīdzības organizācija, kas rūpējas par to, lai cilvēki saņemtu pārtiku, medicīnisko palīdzību un pirmās nepieciešamības preces. Vairāk uzziniet www.redcross.lv.

SIA “Narvesen Baltija” ir daļa no uzņēmumu grupas “Reitan Retail”, kas pārstāvēta Ziemeļeiropas valstīs un Baltijā ar tādiem zīmoliem kā “Narvesen”, “Caffeine”, “Pressbyrån”, “R-kiosk” un “7-Eleven”, Latvijā pārstāvot tādus uz vērtībām balstītus zīmolus kā “Narvesen”, “Caffeine” un “Preses Serviss”.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin