“Narvesen” kopā ar Valsts Asinsdonoru centru aicina cilvēkus darīt labus darbus

Narvesen kopā ar Valsts asinsdonoru centru (VADC) kampaņas “Esi supervaronis – ziedo asinis” ietvaros radījuši īpašu krūzīšu dizainu, aicinot savus klientus kļūt par supervaroni 15 minūtēs un izglābt kāda dzīvību, ziedojot asinis.

Ideja par aicinājuma izvietošanu uz kafijas krūzītēm radusies, jo mūsdienās cilvēki dzīvo nemitīgā steigā un galveno uzmanību novirza uz savu pienākumu paveikšanu, nereti labos darbus un iespēju palīdzēt citiem atstājot otrajā plānā. Īpašā dizaina krūzītes rotā kampaņai veltīts sauklis: “Uzdāvini iespēju dzīvot, ziedo asinis!” un “Supervaronis 15 minūtēs”. Krūzītes jau tagad pieejamas Narvesen tirdzniecības vietās visā Latvijā.

“Esam patiesi gandarīti par sadarbību ar VADC un regulārām kopīgām aktivitātēm, lai aktualizētu un informētu sabiedrību par asins ziedošanas nepieciešamību. Šī ir lieliska iespēja visiem kopā palīdzēt un rūpēties par tiem, kuru dzīvība ir apdraudēta. Ikviens asins ziedojums ir nenovērtējama dāvana – labs darbs, kas apliecina solidaritāti un rūpes par līdzcilvēkiem. Ikdienas steigā mēs mēdzam aizmirst par labajiem darbiem, un, iespējams, kādam kafijas mīļotājam ikrīta steigā mūsu kafijas krūzītes atgādinās, ka ir pienācis laiks ziedot asinis. Aicinu ikvienu rūpēties par apkārtējiem, lai kopā padarītu pasauli labāku!” saka “Reitan Convenience Latvia” (zīmola Narvesen) Mārketinga un komunikācijas departamenta direktore Ilze Dumceva.

“Narvesen” sadarbību ar VADC sāka šī gada februārī, ne tikai aicinot savus darbiniekus un klientus ziedot asinis, bet arī nodrošinot kafiju un veselīgus našķus asinsdonoriem, radot asins ziedošanas punktu karti savā mājaslapā un atbalstot VADC izbraukumus.

Viena asins deva var izglābt ceļu satiksmes negadījumā cietušo, pacientu ar apdegumiem un palīdzēt vēža slimniekam. Asinis ir nepieciešamas operāciju laikā, pacientiem ar akūtām asiņošanām, onkoloģisko, hematoloģisko u. c. pacientu ārstēšanā.

Lai nodotu asinis, līdzi jābūt derīgam personu apliecinošam dokumentam (pasei vai ID kartei) un bankas konta numuram, kā arī jāatbilst visiem kritērijiem, par kuriem vairāk informācijas iespējams atrast VADC mājaslapā.