Narvesen karā cietušo Ukrainas iedzīvotāju atbalstam kopā novirzīs 23 205.76€ 

Lai atbalstītu karā cietušos iedzīvotājus Ukrainā, Narvesen tirdzniecības vietās 2022. gada sākumā tika izvietotas ziedojuma kastītes, kurās klientiem kopā izdevies saziedot 8 206.48€. 

Visa ziedojuma summa tiks nodota Sarkanajam Krustam, lai atbalstītu karā cietušos Ukrainas iedzīvotājus. audas līdzekļi tiks izmantoti dažādām vajadzībām – pārtikas un apģērbu iegādei,militārajam atbalstam, pirmās nepieciešamības precēm, medicīniskās palīdzības sniegšanai iedzīvotājiem un Ukrainas armijai, kā arī citu vajadzību nodrošināšanai.  

“Neilgi pēc karadarbības sākšanās Ukrainā SIA “Reitan Convenience Latvia” kopā ar SIA “Preses Serviss” ziedoja 10 000€ Sarkanajam Krustam, taču zinām, ka ar vienreizēju ziedojumu nepietiek, tāpēc pieņēmām lēmumu iesaistīt klientus un visa gada garumā vākt līdzekļus Ukrainas karā cietušo atbalstam. Esam pateicīgi ikkatram klientam par iesaisti un ziedojumiem. Ticam, ka kopā būsim devuši pienesumu, lai atbalstītu karā cietušos un tuvinātu Ukrainu uzvarai un kara noslēgumam,” saka SIA “Reitan Convenience Latvia” Valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.  

Lai nodrošinātu pamatvajadzības ziemas periodā, Ukrainas iedzīvotājiem arvien ir nepieciešams atbalsts, tāpēc SIA “Retain Convenience Latvia” mātes uzņēmums  SIA “Reitan Retail” šim mērķim nolēmuši ziedot 1 miljonu Norvēģijas kronu (NOK) Norvēģijas Sarkanajam Krustam, kas tālāk izmantos līdzekļus, lai sniegtu palīdzību Ukrainai. Savukārt, SIA “Reitan Convenience Latvia” šogad korporatīvās dāvanas aizstās ar sirdis sildošu darbu -paredzētos līdzekļus novirzīs Ukrainas atbalstam. “Aicinām gan uzņēmējus, gan privātpersonas pievienoties un atvērt savas sirdis laba mērķa vārdā,” rosina Dace Dovidena. 

Ziedojumu kastītes Narvesen tirdzniecības vietās tika izvietotas 2022. gada 8. martā, sniedzot iespēju ikvienam iedzīvotājam visā Latvijā palīdzēt karā cietušajiem Ukrainas iedzīvotājiem pārvarēt grūto laiku. Pašlaik Narvesen tirdzniecības vietās iespējams ziedot, veicot pirkumu ar maksājuma kartēm, kā arī skaidrā naudā pie kases.

Par Sarkano Krustu 

Starptautiskā Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness kustībai ir vairāk nekā 160 gadu sena vēsture. Tā, ievērojot humānisma pamatprincipu, sniedz palīdzību ikvienam, kuram tā nepieciešama. Kustībai ir nacionālās biedrības 192 valstīs, arī Latvijā. Sarkanā Krusta misija ir sociālās labklājības un starptautisko humanitāro tiesību ievērošanas veicināšana, un krīzēs vai ārkārtējās situācijās tā nereti ir pirmā palīdzības organizācija, kas rūpējas par to, lai cilvēki saņemtu pārtiku, medicīnisko palīdzību un pirmās nepieciešamības preces. Vairāk uzziniet www.redcross.lv 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin