Narvesen franšīzes ņēmēja no Dobeles ziedo naudas balvu biedrībai “Četrkājainie draugi”

Inese Teika,  Narvesen franšīzes ņēmēja no Dobeles, īstenojusi iniciatīvu un kopā ar savas franšīzes komandu ziedojusi biedrībai “Četrkājainie draugi”. Viņa ne tikai privāti atbalsta mazturīgas iedzīvotājas dzīvnieka aprūpi, bet arī rūpējas par kopējām sabiedrības interesēm un to, lai apkārtējā vide būtu sakopta.

Iegūstot naudas balvu SIA Reitan Convenience Latvia (Narvesn) iekšējā franšīzes ņēmēju konkursā “Vietējie līderi”, Inese nav šaubījusies, kam novirzīt to kā ziedojumu.

“Tā kā man pašai ir svarīga dzīvnieku atbalsta tēma, izstāstīju to kā sociālā projekta ideju saviem kolēģiem, kuri bija ļoti atsaucīgi un iedrošinoši. Mūsuprāt, biedrības darbs ir ļoti atbildīgs un nozīmīgs gan pret dzīvniekiem, gan pret sabiedrību un vidi. Tādēļ esam pateicīgi, ka varam kaut nedaudz atbalstīt biedrības “Četrkājainie draugi” darbā iesaistīto rūpes un ieguldījumu,” saka Inese Teika.

Četrkājainie draugi ir 2013.gada 7.martā Dobelē nodibināta biedrība, kuras galvenais mērķis ir dzīvnieku aizsardzība, palīdzība pamestiem un vardarbībā cietušiem dzīvniekiem, bezsaimnieka kaķu ķeršana un nogādāšana sterilizācijas nodrošināšanai.

Lai cēlas idejas atver mūsu sirdis!

Projekts tika īstenots SIA Reitan Convenience Latvia (Narvesen) franšīzes ņēmēju iekšējās programmas “Vietējie līderi” (Local Hero Program) ietvaros. Franšīžu ņēmēji, izpildot programmas nosacījumus, piesaka sociālā projekta ideju konkursam, un uzvarētāji saņem balvu – noteiktu naudas summu projekta īstenošanai. 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin