Narvesen dāvina rotaļlietas, ko ievietot Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Drosmes kastē un aicina to darīt arī klientus, ziedojot ziedojumu kastēs “Narvesen” tirdzniecības vietās

Prieks un aizrautība ir lieliskas zāles pret uztraukumu, bailēm un sāpēm. Tāpēc “Narvesen” iesaistās Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) brīvprātīgo jauniešu kustības “Bērnu Draugi” rīkotajā labdarības akcijā DROSMES KASTE un dāvina Bērnu slimnīcas fondam 500 antistresa rotaļlietas POP IT, ko šobrīd ļoti iecienījuši bērni visā pasaulē.

Drosmes kaste atrodas BKUS Onkoloģijas nodaļā. Tajā glabājas daudz dažādu sīkmantiņu, kuras mazie pacienti pēc pārvarētām procedūrām un manipulācijām var saņemt kā drosmes apliecinājumu, kliedējot uztraukumu un domas par piedzīvotajiem nepatīkamajiem mirkļiem.

“Viens no “Narvesen” ilgtspējas mērķiem ir nodrošināt veselīgu dzīvi un sekmēt labklājību jebkura vecuma cilvēkiem. Ikdienā to darām, piedāvājot mūsu klientiem veselīgu uzturu, atbalstot aktīvu dzīvesveidu un rūpējoties par savu darbinieku veselību. Taču ir brīži, kad jādara vairāk, nekā ikdienā esam paraduši. Tāpēc septembrī, atzīmējot Veselības mēnesi, mēs vēlamies palīdzēt atveseļoties pašiem mazākajiem, kurus skārusi smaga slimība,” stāsta SIA “Narvesen Baltija” Mārketinga un komunikācijas departamenta direktore Ilze Dumceva.

Savukārt visās “Narvesen” tirdzniecības vietās no 16. septembra divus mēnešus atradīsies ziedojumu kastītes, kurās ikviens varēs atstāt savu atbalstu mazo pacientu dzīvespriekam un veiksmīgam veseļošanās procesam.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin