“Narvesen” čia deserts ar ananasiem un kokosriekstiem iegūst godalgu konkursā “Gada augu produkts 2023”

Jau ilgstoši “Narvesen” tirdzniecības vietās visā Latvijā iespējams iegādāties daudzveidīgas un garšīgas maltītes, ko augstu vērtē klienti. Apliecinot “Narvesen” produktu lielisko kvalitāti un garšu, viens no privātās preču zīmes “Good Food” produktiem – čia deserts ar ananasiem un kokosriekstiem – ieguvis 2. vietu konkursa “Gada augu produkts 2023” publiskajā balsojumā kategorijā “Jogurts (deserts)”.

“Gada augu produkts” apkopo vegāniskos jaunumus Latvijā un iedzīvotāju ikgadējā aptaujā noskaidro patērētāju iemīļotākos produktus. Aizvadītajā gadā mazumtirdzniecībā Latvijā nonāca vairāk nekā 130 jauni augu izcelsmes produkti, no kuriem žūrija izveidoja 52 produktu izlasi septiņās kategorijās. Godalgotā “Narvesen” čia deserta ar ananasiem un kokosriekstiem sastāvā ir konservēti ananasi, kokosriekstu dzēriens, Pina Colada sīrups, čia sēklas un aveņu pastilas. Šis deserts ir eksotiska, veselīga un gardēžu cienīga izvēle, kas ikreiz aizved garšas kārpiņas aizraujošā piedzīvojumā, ko atzinuši arī konkursa produktu vērtētāji.

“Šodienas cilvēku prasības pret ikdienas maltīti aug – ikviens vēlas paēst ne tikai ātri un garšīgi, bet arī veselīgi. Tāpēc esam radījuši “Good Food” produktu līniju, kurā garša un kvalitāte satiek veselīgus produktus.  Esam pārliecināti, ka nekas tā neatspoguļo produkta vērtību, kā pozitīvas pircēja atsauksmes un vērtējums. Mūsu klienti “Good Food” produktus izvēlas arvien biežāk, un ir liels prieks par to. Nākotnē plānojam turpināt papildināt “Narvesen” sortimentu ar augu izcelsmes produktiem, jo mums ir svarīgi ne tikai piedāvāt to, ko vēlas klienti, bet arī sniegt savu artavu cilvēku radītās ekoloģiskās pēdas mazināšanā ilgtermiņā. Veģetāras un vegāniskas maltītes ir viens no būtiskākajiem veidiem, kā to paveikt,” norāda SIA “Reitan Convenience Latvia” valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin