“Narvesen Baltija” pārtrauks tirgot Krievijā un Baltkrievijā ražotus produktus, tostarp preses izdevumus.

Mazumtirdzniecības veikalu tīkls SIA “Narvesen Baltija”, reaģējot uz Krievijas iebrukumu Ukrainā, pieņēmis lēmumu pārtraukt tādu produktu iepirkšanu un tirdzniecību, kas ražoti Krievijā un Baltkrievijā. No tirdzniecības tiks izņemti arī Krievijā un Baltkrievijā drukātie preses izdevumi.

“Narvesen Baltija” jau piektdien, 25. februārī pārtraucis tādu produktu iepirkšanu, kas ražoti Krievijā un Baltkrievijā. Savukārt no pirmdienas, 28. februāra, no veikalu plauktiem plānots izņemt visus šobrīd tirdzniecībā esošos produktus, kas ražoti Krievijā un Baltkrievijā. Produktu izņemšana no tirdzniecības attieksies uz vairākām produktu grupām, tostarp preses izdevumiem, dzērieniem un uzkodām. Jāpiebilst, ka tirdzniecības vietās no sortimenta tiks izņemti tikai Krievijā un Baltkrievijā drukātie preses izdevumi, bet Latvijā drukāto presi krievu valodā “Narvesen Baltija”, tirdzniecības vietās varēs iegādāties joprojām.

“Krievijas iebrukums Ukrainā ir nepieņemams agresijas akts un mēs, “Narvesen Baltija”, to viennozīmīgi neatbalstām. Mums nav pieņemams fakts, ka kāds ar varu cenšas apspiest neatkarīgas valsts tiesības pašai izvēlēties savu attīstības ceļu, iebrūk tās teritorijā, nogalina tās iedzīvotājus – sēj bailes un postu. Tādēļ, esot domās kopā ar Ukrainu un tās cilvēkiem šajās drūmajās dienās, esam pieņēmuši lēmumu pārtraukt tirgot produktus, kas ražoti Krievijā un Baltkrievijā,” norāda “Narvesen Baltija” Valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin