Narvesen Baltija iegūst Ilgtspējas indeksa 2021 sudraba balvu

15. jūnijā tika paziņoti ikgadējā “Ilgtspējas indeksa 2021” balvas rezultāti, un “Narvesen Baltija” šogad ir ieguvis sudraba godalgu. Sudraba balvas šogad saņēmuši vien 15 uzņēmumi, kuri šajā novērtējumā piedalījušies vidēji trīs līdz četras reizes, kas padara sudraba balvu vēl vērtīgāku.

“Patiess gandarījums, ka “Narvesen Baltija” centieni nepaliek nepamanīti, tos novērtē un valstiskā mērogā izceļ kā labo piemēru citiem uzņēmumiem. “Ilgtspējas indeksa” balva ir tikai viens no apbalvojumiem, kas apliecina mūsu uzņēmuma ieguldīto darbu un ideju vērtību. Uzņēmums mērķtiecīgi strādā pie izvirzīto ilgtspējas attīstības mērķu sasniegšanas, un “Narvesen Baltija” ikdienas biznesa procesu neatņemama sastāvdaļa ir aktivitātes, kas vērstas uz ilgtspējas veicināšanu tādās jomās kā atbildīgs patēriņš, planētas aizsardzība, dzimumu līdztiesība, sabiedrības mērķu īstenošana u. tml.,” pauž “Narvesen Baltija” valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena.

“Ilgtspējas indekss” ir stratēģisks vadības instruments, kura pamatā ir starptautiski atzīta metodoloģija. Tas palīdz Latvijas uzņēmumiem diagnosticēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni. Vienlaikus tas sabiedrībai, valsts un nevalstiskajām organizācijām sniedz objektīvus kritērijus, lai uzslavētu un atbalstītu uzņēmumus, kuri palīdz stiprināt Latvijas ekonomiku ilgtermiņā. Kā norāda “Ilgtspējas indeksa” autori, indeksa dalībnieki demonstrē drosmi, atklātību un apņemšanos pilnveidot savu sniegumu. Tieši šīs organizācijas spēj ne tikai ietekmēt savas nozares attīstību, bet arī sekmēt valsts ilgtspēju. Līdzīgi kā sportā, arī Ilgtspējas indeksā sasniegt augstākās virsotnes nav vienkārši – to apliecina gan dalībnieku atsauksmes, gan statistika. Taču tas nav neiespējami, un “Narvesen Baltija” ir viens no uzņēmumiem, kuri ir ceļā uz šīm virsotnēm.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin