Narvesen ar klientu iesaisti Dzemdību nama fonda atbalstam ziedo 6575.86€

Narvesen tirdzniecības vietās noslēgusies aizvadītā gada novembrī uzsāktā ziedojumu kampaņa Dzemdību nama fonda labdarības akcijas “Ziedo mazuļiem – nākotnes talantiem!” ietvaros.  Pateicoties klientu iesaistei, izdevies savākt 6575.86€, un iegūtos līdzekļus paredzēts izmantot, lai sniegtu atbalstu jaunajiem vecākiem, mazuļiem un vecmāšu apmācību nodrošināšnai. 

Ziedojuma kampaņas laikā Narvesen tirdzniecības vietās visā Latvijā bija izvietotas ziedojuma kastītes. Savukārt no katra iegādātā karstā dzēriena īpašā Dzemdību nama fonda dizaina krūzītē 0.03€ tika novirzīti Dzemdību nama fonda atbalstam.

“Viena no “Narvesen” vērtībām ir sabiedrības labklājība, un mēs ticam, ka bērni ir mūsu nākotne. Tāpēc esam patiesi gandarīti, ka jau otro gadu pēc kārtas ar klientu iesaisti varam palīdzēt Dzemdību nama fondam izvirzīto mērķu sasniegšanā.  Mazuļa ienākšana katrā ģimenē ir liels notikums, un pielāgošanās jauniem apstākļiem var radīt daudz satraukumu gan vecākiem, gan bērniem, tāpēc ir īpaši svarīgi, lai jaunajām ģimenēm nebūtu jāraizējas par pašām nepieciešamākajām lietām,” saka “Reitan Convenience Latvia” (“Narvesen”) valdes priekšsēdētāja Dace Dovidena. 

Par saņemto ziedojumu Dzemdību nama fonds plāno atkārtoti organizēt vecmāšu apmācību ciklu “Vārda spēks”. Apmācības speciālistu vidū ir augsti novērtētas, tās sniedz vecmātēm iespēju pilnveidot savas zināšanas komunikācijas veidošanā dzemdību procesā, izglītojoties koumunikācijas un emociju vadības jomās. 

Dzemdību nama fonds dibināts 2019. gadā un kopš darbības uzsākšanas īstenojis jau vairākus projektus, padarot dzīvi labāku un drošāku gan mazuļiem, gan jaunajiem vecākiem, kā arī atbalstot Rīgas Dzemdību nama speciālistus viņu darbā. Saziedotos līdzekļus paredzēts izmantot arī tādiem fonda projektiem kā autokrēsliņu noma dvīnīšu vecākiem, zīdīšanas konsultāciju nodrošināšana jaunajām māmiņām Rīgas Dzemdību namā, kā arī moderna aprīkojuma iegāde jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļai. 

Darīsim kopā vēl vairāk labu darbu!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin