Narvesen aicina darīt mīlestības darbus, ziedojot asinis. No sirds uz sirdi!

Februāris ir mīlestības mēnesis – gaisā jaušams pavasara tuvums, mīlētāji visā pasaulē svin Valentīna dienu, bet Narvesen mudina darīt mīlestības darbus! Narvesen uzsācis draudzību ar Valsts asinsdonoru centru un turpmākos mēnešus aicina ikvienu – gan savus darbiniekus, gan klientus – doties uz kādu no tuvākajiem asins nodošanas punktiem visā Latvijā un ziedot asinis tiem, kam tas ir ļoti nepieciešams. Ikviens donors kā pateicību par labo darbu saņems kuponu izcilajai Narvesen kafijai par brīvu, savukārt, Valentīndienā – 14 februārī saņems īpašu sveicienu Superfood batoniņu papildu enerģijai.

“Valentīna diena ir laiks, kad dāvāt mīlestību un pozitīvas emocijas – saviem mīļotajiem, tuviniekiem, draugiem, līdzcilvēkiem, sev pašiem. Mīlēt – tas nozīmē rūpēties, atbalstīt, palīdzēt. Rūpes par savu un apkārtējo pašsajūtu un veselību ir viens no stiprākajiem mīlestības apliecinājumiem. Mīlestības apliecinājums ir arī kopā paveikti nozīmīgi darbi, tāpēc “Narvesen” aicina paust mīlestību, palīdzot glābt dzīvības un vienlaikus uzlabojot savu pašsajūtu!” saka “Reitan Convenience Latvia” Narvesen Mārketinga un komunikācijas departamenta direktore Ilze Dumceva.

Viena asins deva var izglābt ceļu satiksmes negadījumā cietušo, pacientu ar apdegumiem un palīdzēt vēža slimniekam. Asinis ir nepieciešamas operāciju laikā, pacientiem ar akūtām asiņošanām, onkoloģisko, hematoloģisko u. c. pacientu ārstēšanā. Turklāt tas ir ieguvums arī pašam donoram – ziedojot asinis, organismā tiek stimulēta asinsrades sistēma, atjaunojot asins sastāvu. Asins donori mazāk slimo ar akūtām un hroniskām slimībām, turklāt asins ziedošana raisa pozitīvas izjūtas, jo esi palīdzējis kādam grūtā brīdī.

Narvesen novēl Valentīna dienā pavadīt laiku kopā ar mīļajiem un mīlēt arī sevi! Atrodi tuvāko Valsts asinsdonoru centra ziedošanas vietu šeit.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin