“Narvesen” aicina apmeklēt sarunu festivālu “LAMPA” 5. un 6. jūlijā

Šajā nedēļas nogalē Cēsu pils parkā jau desmito reizi notiks sarunu festivāls “LAMPA”. Divu dienu garumā brīvā gaisotnē norisināsies sarunas un diskusijas par sabiedrībā aktuālām tēmām. Esam priecīgi paziņot, ka arī šogad esam daļa no festivāla “LAMPA”, tādēļ aicinām ikvienu 5. un 6. jūlijā doties uz festivālu.

Brīvprātīgais darbs ir lielisks veids, kā dot pienesumu sabiedrībai savā valstī vai ārzemēs, iegūstot noderīgu pieredzi un izkopjot jaunas prasmes. Tāpēc

5. jūlijā plkst. 12.30 visus aicinām uz diskusiju “Brīvprātīgais darbs kā uzņēmumu ilgtspējas stratēģijas sastāvdaļa un pašizaugsmes iespēja darbiniekiem”. Diskusijā tiks apspriests, kā uzņēmumi savā ilgtspējas stratēģijā var iekļaut atbalstu organizācijām, kas veic brīvprātīgo darbu, kāds ir darbinieku ieguvums, iesaistoties brīvprātīgajā darbā, un kāpēc cilvēki vēlas iesaistīties brīvprātīgajā darbā tieši ar jauniešiem.

Diskusija “Brīvprātīgais darbs kā uzņēmumu ilgtspējas stratēģijas sastāvdaļa un pašizaugsmes iespēja darbiniekiem” notiks uz Swedbank Ilgtspējas skatuves. Diskusiju vadīs “Reitan Convenience” ilgtspējas vadītāja Vita Breidaka. Diskusijā piedalīsies Lelde Ceriņa, Kristīne Vilcāne, Jānis Paiders un Jevgenijs Ivanovs.

“Narvesen” šogad atbalsta arī festivāla “Pasaules mazāko skatuvi”, uz kuras notiks Latvijas Jauno zinātnieku apvienības rīkotās “Domā lēni” intervijas ar dažādu nozaru pārstāvjiem par tādām tēmām kā rehabilitācija, robotika, ķīmija, līdzdalība, daba un cilvēktiesības.

Ar visu festivāla programmu iespējams iepazīties šeit: https://festivalslampa.lv/lv/programma

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin