Nāc uz Narvesen pēc Dziesmu un deju svētku speciālā dizaina e-taloniem un kartītēm!

Speciāli Dziesmu un deju svētkiem ir radīts īpašā dizaina e-talons, kuru ekskluzīvi jau tagad var iegādāties “Narvesen” tirdzniecības vietās Rīgā. Tāpat visās “Narvesen” tirdzniecības vietās Latvijā būs iespējams saņemt speciāli Dziesmu un deju svētkiem veltītās dizaina kartītes, radot neaizmirstamas atmiņas vai nosūtot skaistus mirkļus saviem tuvākajiem.

Dziesmu un deju svētku laikā visi rīdzinieki un pilsētas viesi ir aicināti izmantot īpašo svētku sabiedriskā transporta biļeti par 10 eiro desmit dienām ar fiksētu derīguma termiņu no 1. jūlija līdz 10. jūlijam. Šo braukšanas biļeti var iegādāties gan īpašā dizaina e-talonā, gan pārējos e-talona veidos (dzeltenajos, zilajos).

“Narvesen ļoti priecājas par ekskluzīvu iespēju savās tirdzniecības vietās tirgot īpašā Dziesmu un deju svētku dizaina e-talonus, kurus var iegādāties ne tikai speciālās 10 dienu biļetes veidā, bet arī kā standarta sabiedriskā transporta biļetes – 90 minūšu, 24 stundu, trīs dienu un piecu dienu biļetes, kā arī mēneša biļeti. Lai saglabātu atmiņas un dalītos piedzīvotajā, svētku noskaņās esam radījuši arī Dziesmu un deju svētkiem veltītas dizaina kartītes, kuras var iegādāties mūsu veikalos. Svētku dalībniekiem vēlam izturību, enerģiju un neaizmirstamus mirkļus, savukārt, visus svētku viesus aicinām baudīt, priecāties un radīt atmiņā paliekošus mirkļus!” saka SIA “Reitan Convenience Latvia” (“Narvesen”) Mārketinga un komunikācijas departamenta direktore Ilze Dumceva.

Būtiski atcerēties, ka pēc iekāpšanas transportlīdzeklī speciālo svētku biļeti jeb e-talonu nepieciešams pietuvināt pie elektroniskā karšu lasītāja, lai autorizētu braucienu.

Tāpat svarīgi ņemt vērā, ka neatkarīgi no speciālās Dziesmu un deju svētku biļetes:

  • iegādes datuma, pirmo reģistrāciju varēs veikt ne ātrāk kā 1. jūlijā, kad stājas spēkā biļetes derīguma termiņš. Piemēram, ja biļete iegādāta 30. jūnijā, reģistrēt to būs iespējams sākot no 1. jūlija;
  • pirmā reģistrācijas datuma, biļetes derīguma pēdējā diena ir 10. jūlijs, kad varēs veikt pēdējās reģistrācijas sabiedriskajā transportā. Piemēram, nopērkot svētku biļeti un pirmo reizi reģistrējot tikai 3. jūlijā, tās derīguma termiņš paliek nemainīgs – 10. jūlijs.

Vērts atcerēties, ka pēc 6. jūlija speciālā Dziesmu un deju svētku 10 dienu biļeti vairs nebūs izdevīgi iegādāties, jo tās derīguma laiks samazinās un izdevīgāka kļūst piecu dienu vai cita biļete.

Atgādinām, ka nauda par 90 minūšu, 24 stundu vai noteikta laika perioda biļeti, kurai veikta tās pirmā autorizācija, netiek atmaksāta. Tādēļ aicinām ieplānot savus braucienus jau iepriekš.

Uzzini vairāk šeit.

Narvesen vēl skanīgus un iedvesmojošus XXVII Vispārējos latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkus!

Īpašā Dziesmu un deju svētku dizaina e-talonu var iegādāties lielākajos Narvesen Rīgā:

Stacijas laukums 2, t/c Origo
Stacijas laukums 4
Merķeļa iela 2
Brīvības 66 – 601
Kr. Barona iela 46, t/c Barona centrs
Kr. Barona iela 78
Kr. Barona iela 11
Raiņa bulvāris 33
Brīvības iela 23
Strelnieku iela 1
Elizabetes iela 91/93
Brīvības iela 32
Valdemāra iela 112
Krišjāņa Valdemāra iela 21
Brīvības iela 90-128
Dzirnavu iela 67
Elizabetes – Tērbatas iela
Brīvības iela 31
Skolas iela 7
Valdemāra iela 79/81
Tomsona iela 25/87A
Kr. Barona iela 97
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin