Nāc ar savu krūzi un saņem 50% atlaidi!

Narvesen piedāvā īpašu izdevību kafijas cienītājiem: tagad “Narvesen” klientiem ir iespēja saņemt 50% atlaidi savai iemīļotākajai kafijai, iegādājoties to savā krūzē!

Mūsdienās aizvien vairāk cilvēku apņemas samazināt vienreizlietojamo trauku daudzumu ikdienā un piedalīties vides aizsardzības pasākumos. “Narvesen” piedāvājums palīdz ne tikai ietaupīt, bet arī veicināt ilgtspējīgāku dzīvesveidu. Katrs solis, kas tiek sperts, lai samazinātu atkritumu daudzumu ikdienā, ir solis pretī laimīgākai videi mums apkārt.

“Narvesen” piedāvā ne tikai iespēju iegādāties kafiju ar atlaidi, izmantojot savu krūzi, bet arī jaunas termokrūzes trīs dažādās krāsās, starp kurām iemīļotāko atradīs gan rotaļīgo, gan klasiso krāsu cienītāji.

Mūsu termokrūzes ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina ilgu un uzticamu izmantošanas laiku. Ņem līdzi gan pārgājienā vai rudens pastaigā ar sev mīļajiem pa pilsētu.

“Narvesen” aicina ikvienu baudīt garšīgu kafiju, ietaupot naudu un palīdzot videi. Nāc uz tuvāko “Narvesen” tirdzniecības vietu ar savu krūzi un rudens vēsajās dienās sasildies ar iecienītāko karsto dzērienu!

Piedāvājums ir spēkā, iegādājoties jebkura izmēra karsto dzērienu no 15. oktobra līdz 9.decembrim visās “Narvesen” tirdzniecības vietās, izņemot VAS “Starptautiskā lidosta Rīga” un “Arēna Rīga”.

*atlaides nesummējas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin