Nāc ar ķiveri un saņem kafiju par 1€!

Hei, cik vērta ir Tavas dzīvības cena? No velosipēdistiem līdz motociklistiem un elektroskūtera braucējiem — šajā septembrī visi pievienojas Narvesen drošības iniciatīvai un dodas ielās bruņojušies ar ķiverēm. Tāpēc ikviens, kurš ienāks Narvesen tirdzniecības vietā ar jebkādu ķiveri galvā vai rokā, varēs iegādāties L izmēra karsto dzērienu tikai par 1€.

“Kamēr satiksme Rīgas ielās kļūst aizvien dinamiskāka un ceļu satiksmes dalībnieki steidzīgāki, mums jāatceras, ka drošība ir mūsu galvenā prioritāte. Pie traumas var novest ne tikai satiksmes intensitāte vai ielas seguma kvalitāte, bet arī mirkļa neuzmanība, citu velobraucēju un mikromobilitātes rīku lietotāju vai gājēju pēkšņa apstāšanās vai virziena maiņa. Tāpēc Narvesen aicina parūpēties par savu un citu drošību, būt sociāli atbildīgiem un, dodoties ceļā, uzlikt galvā ķiveri,” saka SIA “Reitan Convenience Latvia” Mārketinga un komunikācijas departamenta direktore Ilze Dumceva.

Drošība un atpūtas mirklis ir lieliska kombinācija, tāpēc starp pārbraucieniem noņem ķiveri un izbaudi patīkamu atpūtas brīdi ar izcili garšīgu kafiju!

Nākot ar jebkādu ķiveri galvā vai rokā, pērc L izmēra karsto dzērienu par 1€.*
Akcijas periods 11.09.2023.–18.09.2023. *L izmēra karstā dzēriena sākotnējā cena no 1.70€ līdz 2.10€. Piedāvājums pieejams visos Narvesen veikalos, izņemot VAS “Starptautiskā lidosta Rīga” un “Arēna Rīga”.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin