“Misija Nulle” izstrādātais ziņošanas rīks par darba vidi

“Misija Nulle” izstrādātais ziņošanas rīks par darba vidi

Pirms gada aprīlī Reitan Convenience Latvia (Narvesen un Caffeine) parakstīja iniciatīvas “Misija Nulle” hartu. Tā ir brīvprātīga apņemšanās ieviest un ievērot uzņēmējdarbības principus, kuru centrā ir cilvēks, viņa veselība un drošība.

Parakstot “Misija Nulle” hartu, mēs apliecinājām, ka turpinām izvirzīt savu darbinieku fizisko un emocionālo veselību par galveno uzņēmuma prioritāti, veidot drošu, nekaitīgu darba vidi un īstenot “Misija Nulle” mērķus – mazināt bojāgājušo un nelaimes gadījumu skaitu darba vietās, kā arī rūpēties par darbinieku fiziskās un mentālās veselības aizsardzību un saglabāšanu.

Šī gada jūnijā tika izveidots vienots Misijas Nulle ziņošanas rīks, kam pievienojās arī Reitan Convenience Latvia, jo mēs visi saprotam, ka par riskiem un ierosinājumiem ir jārunā maksimāli ātri. Dažkārt šķietami nebūtiski sīkumi var glābt cilvēka dzīvību!

Tādēļ ziņo mums kā Misijas Nulle dalībniekam par novērotu drošības pārkāpumu, iesaki uzlabojumu vai pasaki paldies!

Ja Tev ir būtiskas vērtības, par kurām iestājas Reitan Convenience Latvia un Misija Nulle, tad dodies uz https://misijanulle.lv/lv/zino un nosūti ziņojumu mums anonīmi vai sevi identificējot.

QR kods Misijas Nulle ziņošanas rīkam.  

Ziņot par novērojumiem vai izmantot ziņošanas rīku kā saziņas veidu var jebkurš sabiedrības loceklis, uzņēmums, organizācija un visi Reitan Convenience Latvia, Narvesen un Caffeine darbinieki.  

 

#MisijaNulle – veselība un drošība sākas ar mums!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin