BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Narvesen mobilā aplikācija ir droša un ērta mobilā lietojumprogramma, kas piedāvā saviem klientiem iespēju iegūt lieliskus piedāvājumus un izmantot priekšrocības katru dienu. Aplikācija ir bezmaksas un tā ir pieejama latviešu valodā. Narvesen mobilo aplikāciju var lejupielādēt no Google Play vai App Store, meklētājā  ierakstot NarvesenLV.

Lai izmantotu mobilo aplikāciju, lietotājam tā ir jālejupielādē savā viedierīcē. Lietotājam nepieciešams autentificēties, ievadot prasīto informāciju. 

 • Mobilā aplikācija ir pieejama latviešu valodā. Mobilās aplikācijas valoda automātiski tiks iestatīta. 

  • Lejupielādē NarvesenLV mobilo aplikāciju App Store vai Google Pla
  • Atver aplikāciju savā telefonā un sāc reģistrāciju. 
  • Ievadi savu telefona numuru un apstiprini 16 gadu vecumu.
  • Iepazīsties ar noteikumiem t.sk., Privātuma politiku, apstiprini to.
  • Reģistrācija veiksmīgi notikusi un vari izmantot dotās priekšrocības.

Šo informāciju ir iespējams redzēt sadaļā Iestatījumi – Paplašinātie profila iestatījumi.

Aicinām informēt mūs, zvanot uz info centru: 67 074 255 vai rakstot uz e-pastu: info@narvesen.lv.   

Lai uzlabotu aplikācijas darbību un funkcijas, priecāsimies, ja atsūtīsi  mums savus ieteikumus, vērtējumu vai citu svarīgu informāciju, kas var uzlabot mobilās aplikācijas darbību, uz info@narvesen.lv

Lietotājs ir tiesīgs jebkurā laikā pārtraukt Narvesen mobilās aplikācijas izmantošanu, izdzēšot lietotni no savas viedierīces.

SVARĪGA INFORMĀCIJA PAR PINS NARVESEN BONUSU PROGRAMMU

Vari turpināt pelnīt 2 PINS par katru eiro, pērkot ēdienus, dzērienus un presi Narvesen veikalos visā Latvijā līdz šā gada 31. decembrim.

Par sakrātajiem PINS var pirkt jebkuru produktu un pakalpojumu visās Narvesen tirdzniecības vietās Latvijā līdz šā gada 31. decembrim.

Narvesen kafijas zīmodziņu krāšana būs aktīva līdz 31.12.2020.

Sakrātie bezmaksas kafijas kuponi ir derīgi izmantošanai līdz 2020. gada 31. decembrim (ieskaitot).

Visi PINS, ko nopelnāt pie PINS partneriem, ir derīgi 3 gadus (neattiecas uz airBaltic Club Executive un VIP līmeņa karšu īpašniekiem). Ja PINS netiek iztērēti šo 3 gadu laikā no to ieskaitīšanas datuma, tie vairs nav derīgi.

Jūsu PINS karte vēl joprojām būs derīga, lai krātu PINS un digitālos zīmodziņus par airBaltic lidojumiem un par citu PINS programmas ceļojumu partneru pakalpojumiem. Ja vēlēsities, varēsit lejuplādēt jaunu PINS kartes dizainu Jūsu mobilā tālruņa norēķinu lietotnē (Wallet) vai izmantot PINS mobilo lietotni.

Jūsu pašreizējais PINS konts saglabāsies aktīvs, un Jūs varēsit turpināt krāt PINS par airBaltic lidojumiem, viesnīcu rezervācijām un citiem ar ceļošanu saistītiem pakalpojumiem un apmainīt tos pret pievilcīgām ar ceļošanu saistītām balvām.
Jūs varēsit pierakstīties savā kontā pins.co un airbalticclub.com tīmekļa vietnēs, kā arī PINS mobilajā lietotnē.

Jūsu esošais PINS konts saglabāsies aktīvs, un varēsit turpināt izmantot PINS mobilo lietotni kā iepriekš.

PINS lojalitātes programma piedzīvos pārmaiņas, lai kļūtu par lielāko lidsabiedrību lojalitātes programmu ceļotājiem Baltijā, tādējādi vairāk pievēršoties ar lidošanu saistītām priekšrocībām un balvām, kas ir jau pieejamas airBaltic Club biedriem.
Jūsu atlikušie PINS saglabāsies Jūsu airBaltic Club PINS kontā arī pēc 2020. gada 31. decembra, un Jūs tos varēsit iztērēt airBaltic Club PINS Balvu veikalā, lai iegādātos tādas airBaltic balvas kā lidojumus, dāvanu kartes un dažādus ceļojumu kuponus.