Kraukšķīgs franču hotdogs ar gardu desiņu un Coca-Cola tikai par 2,50 eiro!

Neticami garda, kraukšķīga un tikko no krāsns izņemta franču maizīte, sulīga un smaržīga desiņa – un tas viss kopā ar klasiski nemainīgo Coca-Cola garšu… Vai paspēji jau sagaršot? Arī mēs esam pārliecināti, ka šī ir izcila garšu kombinācija, kas kliedēs izsalkumu neatkarīgi no tā, kur atrodies, – ikdienas skrējienā, pārbraucienā ar auto vai nesteidzīgā pastaigā, baudot gaisā virmojošo pavasari!

Līdz 25. maijam dodies uz tuvāko Narvesen, izvēlies franču hotdogu ar jebkuru sev tīkamāko desiņu un Coca-Cola tagad par īpaši izdevīgu cenu – tikai 2,50 eiro!

Pāris minūtes, un tavā acu priekšā, ievērojot augstākās higiēnas normas, taps izcili gards hotdogs: svaigi cepta maizīte, kāda no tavām iecienītākajām – tomātu un mocarellas, Kabanos, Frankfurtes, bekona, vistas, siera, vegānisko, burkāndoga – desiņām (izmēģini arī mūsu jaunumu – parmezāna desiņu) un apetītelīgas mērcītes pilnīgam garšas baudījumam. Kodies iekšā un izbaudi, ko nozīmē īsts Narvesen hotdogs!

Lai labi garšo, un tiekamies Narvesen!

Akcijas laiks: 28.04.2024.–25.05.2024. Piedāvājums spēkā, pērkot komplektā 0,5 l Coca-Cola vai 0,5 l Coca-Cola Zero un franču hotdogu ar Kabanos, Frankfurtes, bekona, parmezāna, vistas, siera, vegānisko, burkāndoga vai tomātu un mocarellas desiņu un divām mērcēm pēc izvēles – sinepēm, kečupu, majonēzi – tikai par 2,50 eiro. Regulārā komplekta cena 3,20–3,50 eiro. Piedāvājums pieejams visos Narvesen veikalos, izņemot VAS “Starptautiskā lidosta Rīga” un “Arēna Rīga”.

 

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin