Ķiveres ienāk pilsētā – liels skaits ceļu satiksmes dalībnieku pulcējas, lai rosinātu izmantot ķiveres

Ik gadu rudenī Rīgā ierodas studenti un atgriežas tie, kas vasaru vadījuši ārpus pilsētas. Pārvietojoties pilsētvidē, rīdzinieki mēdz pārvērtēt savas iemaņas, turklāt nelabprāt izmanto drošības aprīkojumu – ķiveres. Lai veicinātu drošu ceļu satiksmi pilsētvidē un aktualizētu drošības jautājumus mazāk aizsargāto ceļu satiksmes dalībnieku vidū, 6. septembrī Rīgas centrā vairāk nekā 50 ceļu satiksmes dalībnieku pulcējās ķiveru parādē.

“Laikā, kad rūpes par ilgtspējību un zaļāku rītdienu daudzus mudina pārsēsties uz velosipēdiem vai elektriskajiem skrejriteņiem, mēs vēlamies motivēt pilsētniekus rūpēties arī par savu drošību. Ķivere ir nozīmīgs drošas satiksmes elements, un to nēsāt ir stilīgi un mūsdienīgi, kā apliecināja arī parādes dalībnieki. Bijām tiešām pārsteigti par ķiveru košo daudzveidību un dažādajiem radošajiem dizaina risinājumiem,” stāsta ķiveru parādes iniciatora – “Narvesen” Mārketinga un komunikācijas departamenta direktore Ilze Dumceva.

Kaļķu ielas un Z. A. Meierovica bulvāra krustojumā, laukumā iepretī “Narvesen”, 6. septembrī pulcējās ap 50 satiksmes dalībnieku, kuri atbalsta drošu ceļu satiksmi un savu pārliecību pauda, demonstrējot, ka ķivere ir ne tikai drošības elements, bet arī stilīgs aksesuārs.

“Daudzās Eiropas pilsētās, kur infrastruktūra ir pielāgota velobraucēju un citu dabai draudzīgu transportlīdzekļu vajadzībām, ķiveru lietošana nav nepieciešama, taču Rīga šobrīd ir tikai ceļa sākumā uz ikvienam ceļu satiksmes dalībniekam drošu infrastruktūru. Kamēr ejam šo ceļu, aicinām ikvienu rūpēties par savu un līdzcilvēku drošību un izmantot ķiveri!” aicina pilsētplānotājs Matīss Šteinerts.

Katrs pasākuma dalībnieks varēja saņemt kuponu, ko apmainīt pret sev tīkamu karsto dzērienu Narvesen, bet ikviens līdz 11. septembrim, dodoties uz jebkuru Narvesen tirdzniecības vietu ar savu ķiveri galvā vai pie rokas kafiju varēs iegādāties par 1€.

Skatīties video no ķiveru parādes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin