Kā Narvesen radīja neaizmirstamus mirkļus “Positivus” festivālā

Ar skatītāju iemīļotiem pašmāju un ārzemju māksliniekiem, daudzveidīgām izklaides iespējām un atmiņā paliekošiem mirkļiem noslēdzies viens no šīs vasaras lielākajiem mūzikas notikumiem – festivāls “Positivus”.

“Esam lepni un priecīgi, ka šogad bijām “Positivus” treileru ēdināšanas zonas sponsors. “Narvesen” Foodlandē festivāla apmeklētāji varēja baudīt īpaši sarūpēto festivāla ēdienkarti, dažādas izklaides un piedalīties Desiņlandes organizētajās sacensībās. Paldies visiem, kuri pavadīja brīdi “Narvesen” Foodlandē un bija tik drosmīgi, lai piedalītos hotdogu ātrēšanas sacensībās, bungošanas skaļuma konkursā vai apspēlēja draugus desās. Tikai ar Jūsu dalību un atsaucību festivāls izdevās uz visiem 100 %!” saka SIA “Reitan Convenience Latvia” Mārketinga un komunikācijas departamenta direktore Ilze Dumceva.

“Narvesen” Foodlandē abu festivāla dienu garumā notika aizraujošas un jautras aktivitātes, kurās varēja gan pieēsties un baudīt atvēsinošus dzērienus, gan no sirds izsmieties par sevi un citiem. Tā, piemēram, Desiņlandes organizētajās hotdogu ātrēšanas sacensībās uzvarēja Brūss, 1 minūtes un 45 sekunžu laikā notiesājot 3 hotdogus. Taču bungošanas sacensībās Armands ierībināja Foodlandi ar 540 sitieniem 30 sekundēs.

Festivāla teritorijā ikviens varēja fotografēties ar “Narvesen” maskotajiem krūzes, hotdoga vai burgera tēliem, saņemot prieka devu, balvas un kādu gardumu. Festivāla atmosfēra bija pozitīva, jo ko gan citu mēs sagaidītu no “Positivus”.

Atskaties uz piedzīvoto “Narvesen” Foodlandē!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin