Kā Narvesen aizvadīja “Positivus”

Pozitīvas enerģijas piepildīts un lielisku pašmāju mākslinieku dziesmu ieskandināts, pēc divām lieliskā kompānijā aizvadītām, mūzikas piepildītām un neaizmirstamām dienām festivāls “Positivus” ir noslēdzies!

“Mums bija gods būt klāt šajā patiešām lieliskajā notikumā, kurā uz Narvesen skatuves kāpa virkne lielisku pašmāju mūziķu. Mums bija īpašs prieks arī par iespēju ar gardām maltītēm iepriecināt daudzus tūkstošus festivāla apmeklētāju un spēcināt ballētājus ar gardām uzkodām. Paldies arī tiem, kas aktīvi izaicināja sevi hotdogu ēšanas izaicinājumos, un drosmīgākajiem festivāla dalībniekiem, kuri nebaidījās pārbaudīt savus spēkus uz lielā hotdogu bliežņa! Bez jums šis festivāls nebūtu izdevies!” saka SIA “Reitan Convenience Latvia” Mārketinga un komunikācijas departamenta direktore Ilze Dumceva.

Uz Narvesen skatuves festivāla apmeklētāji varēja baudīt iemīļotu pašmāju mākslinieku priekšnesumus, un sevišķi plaši pārstāvēti bija Latvijas hip hop mūziķi. 15. jūlijā uz Narvesen skatuves klausītājus priecēja Sigma, Būū, Prusax, Elizabete Gaile, Ods, Arturs Skutelis un Zeļģis, bet 16. jūlijā – Chris Noah, Edavārdi, Wiesulis, Muud, Nova Koma, $OURJ un festivāla izskaņā – šī gada Eirovīzijas un TikTok sensācija Citi Zēni.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin