Jaunums: Narvesen vrapburgeri – kurš būs tavs favorīts?

Kārtīga maltīte ir būtisks veiksmīgas dienas priekšnoteikums, jo ar tukšu vēderu nebūsi ne sparīgs, ne laimīgs. Taču ne vienmēr atliek laiks nesteidzīgām pusdienām, vakariņām vai pat brokastīm. Jā, arī brokastīs vari baudīt uz vietas svaigi gatavotus liellopa, vistas un vegānisko vrapburgeru, kuri tagad pieejami lielākajās Narvesen tirdzniecības vietās.

Vistas gaļas vrapburgers
Ja vajag garšīgi un sātīgi paēst, tad grūti būs pārspēt šo vrapburgeru. Vistas gaļas kotlete, tortilja, tomāti, grilēta, marinēta paprika, marinēti gurķi, siers, burgeru un ķiploku mērce un salāti – tas viss kopā katrā kumosā. Nav ko daudz runāt, jākožas tik iekšā!

Liellopa gaļas vrapburgers
Kad izsalkums uzbrūk, liec pretī šo un lieta būs darīta! Liellopa gaļas kotlete, tortilja, tomāti, marinēti sīpoli un gurķi, siers, BBQ un ķiploku mērce un salāti. Šis ir ļoooooti garšīgi un vienmēr trāpa desmitniekā! 

Vegāniskās zirņu kotletes vrapburgers
Te nu ir viss gan īstam vegānam, gan tam, kam gribas pamēģināt ko jaunu! Zirņu kotlete, tortilja, tomāti, marinēta paprika, BBQ mērce, vegānā majonēze un salāti. Klāt vēl mazliet mīlestības no Narvesen, un īsts garšas baudījums var sākties.

Kopā ar jaunajiem vrapburgeriem baudi izcilās un svaigi pagatavotas uzkodas – mocarella nūjiņas, bufalo vistu spārniņus, frī kartupeļus vai citas gardas uzkodas. Ja vēlies baudīt klasiskas vērtības, tad iesakām nogaršot klasisko liellopa burgeru, vareno ar liellopa gaļu, kraukšķīgo ar vistas gaļu vai arī vegānisko burgeru ar zirņu kotleti.

Klasiskais liellopa burgers
Uzticams veids, kā remdēt izsalkumu – vienkārši klasiskais liellopa burgers, kas nekad neliks vilties. Burgera maizīte, sulīga liellopa kotlete, gurķu-sinepju salāti, BBQ un ķiploku mērces – ideāla kombinācija perfektai garšai. Neļauj izsalkumam nomākt savu ikdienu – apēd klasisko liellopa burgeru!

Varenais ar liellopa gaļu
Burgeru fani novērtēs klasisko maizīti, BBQ mērci, karamelizētos un marinētos sīpolus, svaigu salātlapu, tomāta šķēli, marinētu gurķīti un, protams, garšīgu liellopa kotleti ar Čedaras sieru. Ir vērts pamēģināt – garšo kolosāli.

Kraukšķīgais ar vistas gaļu
Gards burgers ar klasisko maizi, Hellmann’s mērci De Luxe un Hot Spice mērci, svaigu salātlapu, marinētu papriku un gurķi kopā ar sulīgu vistas gaļas kotleti un Čedaras sieru. Tiešām pa pirmo!

Vegāniskais ar zirņu kotleti
Aizvien populārākam kļūstot veģetārismam un vegānismam, Narvesen aicina nobaudīt vegāno burgeru ar zirņu kotleti. To papildina brioche maize, rukola, tomāts, BBQ mērce, marinēts gurķis un vegāniskā majonēze. Kādam tā būs lieliska alternatīva, kādam – izvēle Nr. 1.

Iegādājies kādu no jaunajiem vrapburgeriem, uzkodām vai klasiskajiem burgeriem lielākajās Narvesen tirdzniecības vietās. Ienāc un izmēģini!

Krasta iela 68Rīga
Maskavas iela 427bRīga
Dambja iela 10Rīga
Kuldīgas iela 1Rīga
Vienības gatve 144Rīga
Ulmaņa gatve 84Rīga
Katoļu iela 4Rīga
Lubānas iela 64Rīga
Dzelzavas iela 60Rīga
Lucavsalas iela 1Rīga
Merķeļa iela 2Rīga
Krišjāņa Valdemāra iela 21Rīga
Stacijas laukums 4Rīga
Pērnavas iela 55Rīga
Kurzemes prospekts 15aRīga
Talsu šoseja 66Jūrmala
Upesgrīvas iela 1Mārupe
Zemgales iela 1AOlaine
Loka maģistrāle 2aJelgava
Iecavas pag. KrustiņiIecava
Elejas iela 1Bauska
Dundagas iela 1Talsi
Sūru iela 3Kuldīga
Valdeko, Valmieras pag., Burtnieku n.Valmiermuiža
Rīgas iela 4, t/c ValletaValmiera
Klaipēdas iela 62Liepāja
Kuldīgas iela 5, autoostaVentspils
Ģimnāzijas iela 31Daugavpils
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin